• Acid Folik
  • Acid Folik
  • Acid Folik
  • 3.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Acidi folik është forma e folateve e krijuar nga njeriu. Folati është një vitaminë B që gjendet natyrshëm në disa ushqime. Është e nevojshme për të formuar qeliza të shëndetshme, veçanërisht qelizat e kuqe të gjakut. Folati kontribuon në rritjen e indeve të nënës gjatë shtatzënisë, sintezën normale të aminoacideve, formimin normal të gjakut, funksionimin normal psikologjik, funksionimin normal të…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Aloe Vera Gel
  • Aloe Vera Gel
  • Aloe Vera Gel
  • 15.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Gjethet e aloe verës janë të trasha dhe të mbushura me fibra, të cilat lëshojnë një xhel plotë me antioksidantë me veti anti-bakteriale, anti-inflamatore dhe shëruese. Xhel i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Përfitimet e Aloe Verës : përmirëson tretjen, nivelin e sheqerit, problemet e kapsllëkut, promovon funksion të shëndetshëm të veshkave dhe traktit urinar, shëndet më…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Alpha Lipoic Acid
  • Alpha Lipoic Acid
  • Alpha Lipoic Acid
  • 18.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Mbështet nivelet e shëndetshme të presionit të gjakut brenda një diapazoni normal dhe metabolizmin e karbohidrateve. Antioksidant i fuqishëm i njohur për riciklimin e antioksidantëve të tjerë si vitaminat C dhe E. Mbështet mbrojtjen e trupit kundër radikalëve të lira.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Artroveron Plus
  • Artroveron Plus
  • Artroveron Plus
  • 10.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Artroveron® Plus kombinon 6 përbërës që janë të nevojshëm për mirëmbajtjen e funksionit të nyjeve - përmirëson lëvizjen dhe fleksibilitetin e tyre, rikthen membranën synoviale, zvogëlon proceset e inflamacionit, aktivizon rigjenerimin e nyjeve dhe ka aftësinë të mbajë lëngun në indin e kërcit, i cili siguron efekt të mirë amortizues.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Artroveron With Rosehip
  • Artroveron With Rosehip
  • Artroveron With Rosehip
  • 10.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Artroveron® me Rosehip kontribuon në forcën e nyejve dhe ndihmon në ruajtjen e elasticitetit të kërcit. Veçanërisht i përshtatshëm për njerëzit që ndiejnë ngurtësi, siklet dhe dhimbje që kufizojnë lëvizjet e përditshme.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Beta-Sitosterol
 • Biotin 5mg
  • Biotin 5mg
  • Biotin 5mg
  • Prej: 3.80

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Pjesë e grupit të vitaminave B ( vitamina B7). E quajtur ndryshe edhe vitamina H. Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve. Mbështet prodhimin e energjisë përmes metabolizmit të karbohidrateve, proteinave dhe yndyrave, sepse ndihmon në shndërrimin e ushqimit në energji. Biotina është në një formë biologjikisht aktive në një kapsulë të lehtë për t’u gëlltitur.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Blueberry Extract
  • Blueberry Extract
  • Blueberry Extract
  • 5.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Ekstrakti i boronicës është një suplement natyral i cili nxirret nga lëngu koncentruar i boronicës. Si burim i pasur i nutrientëve dhe antioksidantëve, ekstrakti i boronicës përmban shumë komponime bimore me benefite shëndetësore, duke përfshirë flavonoide si kuercetinë dhe anticiane, një komponim i cili njihet për zvoglimin e inflamacionit, mbrojtjes ndaj sëmundjeve të zemrës dhe kancerit, përmirësimin e funksionit kognitiv…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Boswelia
  • Boswelia
  • Boswelia
  • 10.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Boswellia, është ekstrakt bimor i cili mirret nga druri Boswellia Serrata. Shekuj me radhë është përdorur te sëmundjet inflamatore kronike. Posedon karakteristika si anti-inflamator dhe anti-reumatik.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Placeholder Image
  • Placeholder Image
  • Calcio Carbonato
  • 7.70
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Shtojcë ushqimore me bazë kalciumi që kontribuon në metabolizmin normal dhe në funksionalitetin normal të muskujve, ndikon në proceset e ndarjes dhe specializimit të qelizave dhe është i nevojshëm për të mbajtur kockat dhe dhëmbët të shëndetshëm.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Calcium + Vitamin D3
  • Calcium + Vitamin D3
  • Calcium + Vitamin D3
  • Prej: 3.50

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Ky ilaç i kombinuar përdoret për të parandaluar ose trajtuar nivele të ulëta të kalciumit në gjak tek njerëzit që nuk marrin kalcium të mjaftueshëm nga dietat e tyre. Mund të përdoret për të trajtuar gjendje të shkaktuara nga nivele të ulëta të kalciumit siç janë humbja e kockave (osteoporoza), kockat e dobëta (osteomalacia / rakitizmi), ulja e aktivitetit të…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Calzidan K2
 • Catuaba Bark
  • Catuaba Bark
  • Catuaba Bark
  • 8.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Suplement i fuqishëm bimor nga Amerika e Jugut. Ndihmon në mbështetjen e shëndetit seksual. Trajton shtypjen e lartë të gjakut. Lëvorja Catuaba është përdorur me shekuj nga fiset vendase të Amerikës së Jugut. Tani, Catuaba po fiton njohje në të gjithë botën për përfitimet e saj shëndetësore për burrat dhe gratë.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Chasteberry Fruit
  • Chasteberry Fruit
  • Chasteberry Fruit
  • 9.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Chasteberry Fruit është përdorur tradicionalisht me shekuj nga gratë gjatë menstruacioneve. Fruti i dëlirësisë ushtron ndikim të ngjashme me progesteronin për të ndihmuar në funksionimin normal të vezoreve. Formula e plotë e spektrit të frutave Chasteberry përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Chromium Picolinate
  • Chromium Picolinate
  • Chromium Picolinate
  • 7.20
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Kromi stimulon metabolizmin e sheqerit, forcon efektin e insulinës dhe stabilizon ekuilibrin e energjisë të nivelit të sheqerit në gjak dhe rregullon në mënyrë kontinuele nivelin e sheqerit në gjak. Kromi është jashtzakonisht i dobishëm për zhvillimin e muskujve tek sportistët e posaqërisht tek personat që merren me body building për shkak të aftësisë së tij për eliminimin e proteinave.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Cod Liver Oil
  • Cod Liver Oil
  • Cod Liver Oil
  • 7.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vaji i mëlçisë së merlucit përdoret si burim i vitaminës A dhe vitaminës D. Përdoret gjithashtu si burim i yndyrës së quajtur omega-3 për shëndetin e zemrës, depresionin, artritin dhe për të forcuar një sistem të shëndetshëm imunitar.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Collagen Beauty
 • CoQ10
  • CoQ10
  • CoQ10
  • Prej: 6.00

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Për shkak të benefiteve që i jep organizmit shumë shpejtë është bërë suplementi më i popullarizuar në botën moderne. Prodhohet nga organizmi në sasi të vogla. Merr pjesë në prodhimin e ATP (adenosinë trifosfat) që është burimi kryesor i energjisë së qelizave në të gjithë organizmin. Mbështet aktivitetin antioksidant ndërsa ndihmon gjithashtu në ruajtjen e shëndetshme të niveleve të sheqerit…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Cranberry Extract
  • Cranberry Extract
  • Cranberry Extract
  • 9.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Ekstrakti i boronicës vegjetariane është suplement dietik që promovonë shëndetin e traktit urinar si dhe promovonë aktivitetin antioksidant, gjithashtu mbështesin integritetin e mureve të fshikëzës për të promovuar shëndetin urinar te burrat dhe grat. Ekstrakti i boronicës përdoret gjerësisht sot për të mbështetur shëndetin e traktit urinar.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Digestitol
  • Digestitol
  • Digestitol
  • 6.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Kapsula natyrale DIGESTITOL rregullon tretjen, fryrjet e stomakut dhe eliminon gazrat. Është një formulë e avancuar për tretjen e mirë të ushqimit. Përmban kombinimin më të avancuar të enzimave të cilat përmirësojnë absorbimin e ushqimit në organizëm.
  • Përzgjidhni mundësi
 • EFAS Flaxeed Oil
 • Ellova
  • Ellova
  • Ellova
  • 18.90
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • EllOva është një shtesë ushqyese që mundëson marrjes e dozës ditore të rekomanduar të Mio-inositolit dhe acidit folik për të përgatitur trupin tuaj për një konceptim të shëndetshëm.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Energy C With Electrolytes
 • Eveing Primrose Oil
  • Eveing Primrose Oil
  • Eveing Primrose Oil
  • 10.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vaji i aguiliçës përdoret si burim i acideve yndyrore esenciale. Si e tillë, gjen përdorim në sindromin premenstrual (PMS), simptomet e menopauzës, artrit dhe ëjnjte. Për shkak se përmban acidin gama linoleik si acid yndyror omega-3, vaji i aguiliçës përdoret edhe në lehtësimin e shenjave dhe simptomave të sëmundjeve kronike inflamatore të lëkurës.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Focumax
  • Focumax
  • Focumax
  • 9.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Focumax përmban një kompleks karotenoidesh (lutein dhe zeaksantin), aminoacidesh (taurinë) dhe mineralesh. Vitamina A dhe zinku ndihmojnë në ruajtjen e shikimit normal, përveç kësaj zinku ndihmon në mbajtjen e metabolizmit normal të vitaminës A. Vitamina C ndihmon në rikthimin e formës së zvogëluar të vitaminës E.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Folate
  • Folate
  • Folate
  • 5.20
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Forma e avancuar, bioaktive e folateve. Acidi folik është forma e folateve e krijuar nga njeriu. Folati është një vitaminë B që gjendet natyrshëm në disa ushqime. Është e nevojshme për të formuar qeliza të shëndetshme, veçanërisht qelizat e kuqe të gjakut. Folati kontribuon në rritjen e indeve të nënës gjatë shtatzënisë, sintezën normale të aminoacideve, formimin normal të gjakut,…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Folic Acid & B-12
  • Folic Acid & B-12
  • Folic Acid & B-12
  • 5.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Ndihmon në mirëmbajtjen e prodhimit të qelizave të kuqe të gjakut brenda kufijve normalë. Ndihmon në ruajtjen e traktit të shëndetshëm GI. Mbështet funksionimin normal të trurit dhe sistemit nervor. Mbështet shëndetin e zemrës dhe nivelet normale të homocistinës.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Folimara
  • Folimara
  • Folimara
  • 11.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Folimara është një kompleks shtesë i mineraleve dhe vitaminave. Marrja shtesë e acidit folik rrit statusin e folatit të nënës. Statusi i ulët i folatit të nënës është një faktor rreziku në zhvillimin e defekteve të tubit nervor në fetusin në zhvillim. Vitamina B6 kontribuon në rregullimin e aktivitetit hormonal dhe formimin normal të qelizave të gjakut. Vitamina B6 dhe…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Folinex
  • Folinex
  • Folinex
  • 11.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Folinex është një burim i vitaminës B12 dhe acidit folik, i cili kontribuon në funksionet normale fiziologjike dhe sistemin normal imunitar, si dhe ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe plogështisë. Vitamina B12 kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Foliod
  • Foliod
  • Foliod
  • 4.90
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Foliod përdoret për parandalimin e mungesës së jodit dhe acidit folik te femrat që planifikojnë shtatëzani. Përdorimi i Foliod do të ndihmojë edhe në plotësimin e nevojave të rritura për jod dhe acid folik gjatë shtatëzanisë dhe laktacionit.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Fortiks
  • Fortiks
  • Fortiks
  • 4.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • FORTIX zvogëlon mundësinë e mungesës së hekurit dhe vitaminës C, dhe kështu shfaqjen e anemisë në shtatëzani, sëmundjeve kronike, humbjes masive të gjakut gjatë ciklit menstrual dhe të tjera.
  • Përzgjidhni mundësi
 • GABA ( SLEEP SUPPORT)
  • GABA ( SLEEP SUPPORT)
  • GABA ( SLEEP SUPPORT)
  • ,
  • 16.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Acidi gama-aminobutirik është aminoacid i cili prodhohet natyrshëm në organizëm. Funksionon si neurotransmiter ku rrolin kryesor e ka në reduktimin e aktivitetit të neuroneve duke ndihmuar kështu relaksimin e trupit dhe mendjes, reduktim të stresit, stimulim të gjumit, disponim më të mirë si dhe uljen e shtypjes së gjakut. Kontribuon në mbajtjen e balancës fizike dhe mendore.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Garcinia Cambogia
  • Garcinia Cambogia
  • Garcinia Cambogia
  • 8.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Garcinia Cambogia përmban HCA (acid hidroksikitrik) i cili është treguar se ndërpret shndërrimin e sheqernave dhe niseshtesë në yndyrë, kështu që trupi djeg më shumë yndyrë të depozituar. Garcinia Cambogia (HAC) është e njohur për cilësitë e saj të zvogëlimit të oreksit dhe gjithashtu mund të ndihmojë në sigurimin e energjisë natyrore e cila është një tjetër plus për ata…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Garlic
  • Garlic
  • Garlic
  • 5.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Hudhra është mbase bima kryesore dhe më e popullarizuar për mbështetjen e shëndetit kardiovaskular dhe shëndetit e mirëqenies së përgjithshme. Hudhra përdoret më së shpeshti për shëndetin e zemrës dhe sistemin e qarkullimit të gjakut. Këtu përfshihen presioni i lartë i gjakut, nivele të larta të kolesterolit ose yndyrnave të tjera (lipide) në gjak (hiperlipidemi) dhe forcim të arterieve (arterosklerozë).
  • Përzgjidhni mundësi
 • Ginkgo Biloba
 • Ginkgo Biloba Liquid
  • Ginkgo Biloba Liquid
  • Ginkgo Biloba Liquid
  • 8.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Ekstrakt i lëngshëm pa alkool. E përsosur për njerëzit që kanë probleme me gëlltitje të pilulës. Ekstrakt i gjethes Ginkgo (Ginkgo biloba), nxit qarkullimin e gjakut në tru, ndihmon në ruajtjen e funksionit kognitiv, stimulon proceset e kujtesës dhe aftësitë mendore.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Glucomannan
 • Glucosamin Chondroin + MSM & Kolagen
  • Glucosamin Chondroin + MSM & Kolagen
  • Glucosamin Chondroin + MSM & Kolagen
  • 12.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Kondroitina besohet se ndihmon trupin të mbajë lëng dhe fleksibilitet në nyje. Glukozamina është një substancë që besohet se ndihmon në zhvillimin dhe rinovimin e kërcit (indi i fortë lidhës i vendosur kryesisht në kocka pranë nyejve në trup), dhe e mban atë të lubrifikuar për lëvizje dhe fleksibilitet më të mirë të nyjeve. Metilsulfonilmetani (MSM) ndihmon në mbështetjen e…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Glucosamine HCL
  • Glucosamine HCL
  • Glucosamine HCL
  • 15.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Shëndeti i nyjeve - glukozamina ndihmon në mbështetjen e strukturës së nyjeve dhe rritjen e funksionit të shëndetshëm të nyjeve. Lëvizja dhe komoditeti i nyjeve - glukozamina është një bllok themelor ndërtimi për formimin e glikozaminoglikanëve (GAG) dhe proteoglikanëve, përbërësit kryesorë të indeve të kyçeve.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Glukosamine Chondroin & MSM
  • Glukosamine Chondroin & MSM
  • Glukosamine Chondroin & MSM
  • 16.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Tre përbërës të fuqishëm të nyjeve në një tablet, ushqyes të përbashkët, të cilët punojnë së bashku për të mbështetur integritetin, lëvizjen dhe fleksibilitetin e nyjeve. Përfshin glukozaminën, bllokun ndërtues të kërcit, kondroitinën për formimin e kërcit dhe MSM për mbështetjen e indit lidhës.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Gotu Kola
 • Graviola
  • Graviola
  • Graviola
  • 12.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Tradicionalisht përdoret për të mbështetur një sistem të shëndetshëm imunitar, shëndetin e tretjes dhe relaksimin. Disa kimikate në graviola gjithashtu mund të vrasin qelizat e kancerit direkt.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Hepanex
  • Hepanex
  • Hepanex
  • 10.70
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Hepanex është një kombinim i bimëve natyrore që janë destinuar për t'u përdorur gjatë periudhave të ngarkesës së mëlçisë. Hepanex ndihmon në riparimin e qelizave të mëlçisë të dëmtuara nga substanca të ndryshme toksike, forcon membranat e qelizave të mëlçisë dhe rrit sintezën e proteinave hepatocitare, duke nxitur kështu rigjenerimin e qelizave të mëlçisë. Përveç kësaj, ky produkt promovon rrjedhjen…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Hepastrong Amino
  • Hepastrong Amino
  • Hepastrong Amino
  • 11.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Hepastrong Amino ndihmon mëlçinë të përpunojë yndyrat në mënyrë që ato të mos grumbullohen brenda dhe rreth mëlçisë dhe të ruajë funksionimin normal të mëlçisë. Hepastrong Amino gjithashtu zvogëlon inflamacionin brenda qelizave të mëlçisë dhe mbron mëlçinë nga dëmtimet e mundshme.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Herbal Cardiovascular Care
  • Herbal Cardiovascular Care
  • Herbal Cardiovascular Care
  • 15.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Produkt i kompletuar për mbështetje kardiovaskulare. Me përmbajtje të Resveratrolit 150 mg substancë nga fara e rrushit të kuq, i dëshmuar për benefitet që jep organizmit si antioksidant i fuqishëm. Përmison funksionin e sistemit kardiovaskular, mbron arteriet dhe enët e gjakut nga inflamacionet dhe redukton rrezikun e koagulimit të gjakut, ndikon në uljen e kolesterolit, rregullon qarkullimin e gjakut, antioksidant…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Herbal Circulatory Care
 • Herbal Joint Care
  • Herbal Joint Care
  • Herbal Joint Care
  • 9.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Formulë e avancuar për lëvizje të lehtë, fleksibile dhe pa dhimbje. Një kombinim i bimëve të njohura me veprim anti-reumatik nga Swanson Health Products. Rekomandohe te lëvizjet e vështirësuara, dhimbjet dhe kontrakturat e nyjeve, ndikon si anti-inflamator dhe anti-reumatik, analgjetik, ndihmon te ndryshimet reumatike të nyjeve, parandalues i dëmtimeve degjenerative të strukturave kockore dhe nyjeve, te personat që kanë aktivitete…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Imuniks
  • Imuniks
  • Imuniks
  • 6.60
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Imunix përfaqëson një kombinim të pluhurit të spirulinës dhe majës së birrës pasuruar me selen. Përdoret për të forcuar sistemin imunitar, për të plotësuar nevojat e rritura të trupit për vitamina dhe minerale dhe kompenzon mungesën e tyre në ushqim.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Inositol
  • Inositol
  • Inositol
  • 16.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Inositoli përdoret për neuropati diabeike, çrregullimin e panikut, kolesterolin e lartë, pagjumësinë, kancerin, depresionin, skizofreninë, sëmundjen e Alzheimerit, çrregullimin e deficitit të vëmendjes-hiperaktivitetit (ADHD), autizmin, nxitjen e rritjes së flokëve, një çrregullim të lëkurës të quajtur psoriazë dhe trajtimin e efekteve anësore të trajtimit mjekësor me litium. Inositoli përdoret gjithashtu për trajtimin e gjendjeve të shoqëruara me sindromën e vezoreve…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Iron
  • Iron
  • Iron
  • 7.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Hekuri është një element kimik shumë i rëndësishëm ku një nga funksionet e tij më të rëndësishme është formimi i hemoglobinës, proteinë kjo që gjendet në rruazat e kuqe të gjakut dhe është përgjegjëse për transportin e oksigjenit në organizëm. Hekuri është gjithashtu i rëndësishëm për të mbajtur të shëndetshme qelizat e organizmit, të lëkurës, thonjtë dhe flokët. Hekuri është…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Iron + Vitamins & MInerals
  • Iron + Vitamins & MInerals
  • Iron + Vitamins & MInerals
  • 5.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Është një kombinim i shumë vitaminave dhe mineraleve të ndryshme që gjenden normalisht në ushqime dhe burime të tjera natyrore. Kombinimi hekur me vitamina dhe minerale përmban 15mg hekur, i cili është minerali më i bollshëm në gjak. Ky kombinim gjithashtu siguron kalcium, bakër dhe molibden, të cilat duhet të jenë të pranishme që hekuri të funksionojë si duhet. Hekuri…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Korean Ginseng
 • Kvinfolic
 • L-Carnitine L-Tartarate
 • Lactisa B Complex
  • Lactisa B Complex
  • Lactisa B Complex
  • 6.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • LACTISA B KOMPLEKSA është suplement dietal i bazuar në fermentet e ushqimit, Inulin dhe Vitaminat B. Fermentet e ushqimit dhe Inulina favorizojnë balansin e florës intestinale. Vitaminat B6, B12 dhe acidi folik kontribuojnë në funksionin normal të sistemit imunitar.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Maca
 • Maca Root Extract
  • Maca Root Extract
  • Maca Root Extract
  • 9.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Maca Root përdoret tradicionalisht për mbështetjen e libidos. Maca ndihmon në ruajtjen e aktivitetit dhe energjisë natyrale seksuale e cila ju ndihmon të mbani një jetë aktive seksuale. Si gratë ashtu edhe burrat mund të konsumojnë Maca për të mbështetur një mënyrë jetese të shëndetshme aktive, mirëqenien e përgjithshme dhe epshin. Është përdorur tradicionalisht për shekuj me radhë si një…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Magnez Cps
  • Magnez Cps
  • Magnez Cps
  • 4.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • MAGNEZI është shtesë dietetike e bazuar në magnez, vitaminë B1 dhe B6. Magnezi ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe kontribuon në ruajtjen e shëndetshme të eshtrave dhe dhëmbëve. Për më tepër, magnezi kontribuon në funksionimin e duhur të sistemit nervor, metabolizmin e energjisë dhe funksionimin e muskujve.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Magnez granula
  • Magnez granula
  • Magnez granula
  • 3.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • MAGNEZ është shtesë dietetike e bazuar në magnez, vitaminë B1 dhe B6. Magnezi ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe kontribuon në ruajtjen e shëndetshme të eshtrave dhe dhëmbëve. Për më tepër, magnezi kontribuon në funksionimin e duhur të sistemit nervor, metabolizmin e energjisë dhe funksionimin e muskujve.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Magnez granula
  • Magnez granula
  • Magnez granula
  • Vlerësuar me 0 nga 5
  • MAGNEZ është shtesë dietetike e bazuar në magnez, vitaminë B1 dhe B6. Magnezi ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe kontribuon në ruajtjen e shëndetshme të eshtrave dhe dhëmbëve. Për më tepër, magnezi kontribuon në funksionimin e duhur të sistemit nervor, metabolizmin e energjisë dhe funksionimin e muskujve.
  • Lexoni më shumë
 • Melatonin
  • Melatonin
  • Melatonin
  • 5.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Përfitimiet e melatoninës: Ndihmon ne reduktimin e kohës që të merr në vënien në gjumë. Ndihmon ne rritjen e kohës se gjumit e cila është shumë e rëndesishme për rigjenerimin e organizmit. Stimulon gatishmerinë individuale gjate ditës.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Melatonin 3MG
  • Melatonin 3MG
  • Melatonin 3MG
  • Prej: 6.50

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Melatonina është një hormon i sekretuar nga një gjëndër e vogël në tru e cila ndihmon trupin tuaj në rregullimin e ritmit cirkadian, i njohur ndryshe edhe si “cikli gjumë/zgjim”, për të promovuar një orar normal të gjumit. Melatonina ndihmon në zvogëlimin e kohës së nevojshme për të rënë në gjumë. Melatonina është një ndihmës i shkëlqyeshëm për të siguruar…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Milk Thistle
  • Milk Thistle
  • Milk Thistle
  • Prej: 7.50

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Milk Thistle përdoret si një trajtim natyral për problemet e mëlçisë. Këto probleme të mëlçisë përfshijnë cirrozën, verdhëzën, hepatitin dhe çrregullimet e fshikëzës së tëmthit. Pretendohet se Milk Thistle gjithashtu mund të ulë nivelet e kolesterolit dhe ndihmon diabetin tek njerëzit që kanë diabet tip 2 dhe cirrozë.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Multi-Mineral Citrat Complex
  • Multi-Mineral Citrat Complex
  • Multi-Mineral Citrat Complex
  • 6.20
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Kalciumi, magneziumi, zinku dhe kaliumi janë 4 mineralet më të rëndësishme për të mbajtur shëndetin e organizmit. Kalciumi dhe magneziumi ndihmojnë në forcimin e eshtrave, zinku ndihmon në forcimin e imunitetit, kaliumi për funksionimin e mirë të zemrës, veshkave dhe disa organeve tjera të rëndësishme. Të gjitha këto minerale janë në formën citrat, forma më e mirë e njohur për…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Multivitamin + Minerale
  • Multivitamin + Minerale
  • Multivitamin + Minerale
  • 4.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Është një kombinim i shumë vitaminave dhe mineraleve të ndryshme që gjenden normalisht në ushqime dhe burime të tjera natyrore. Multivitaminat dhe mineralet përdoren për të siguruar substanca që nuk merren përmes dietës. Multivitaminta dhe mineralet përdoren gjithashtu për të trajtuar mungesat e vitaminave ose mineraleve të shkaktuara nga sëmundja, shtatzënia, ushqimi i dobët, çrregullimet e tretjes, ilaçe të caktuara…
  • Përzgjidhni mundësi
 • N-Acetyl Cystein
  • N-Acetyl Cystein
  • N-Acetyl Cystein
  • 10.30
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Mbështet sistemin respiratorë, ndihmon në trajtimin e bronhitisit kronik, gripit, gjendjet me COPD ( sëmundje kronike obstruktive e mushkërive), te duhangjinjtë dhe problemet me astma. Antioksidant i fuqishëm, ndihmon sisteminin imunitarë. Detoksikues i mëlçisë, ndihmonë te rastet me Cirozë.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Nova Carbone
 • Nova Energy
 • Nova Reflux
  • Nova Reflux
  • Nova Reflux
  • 16.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Suplement ushqimor i bazuar në kamomil, aloe vera, fik, rozmarinë dhe kopër. Kamomili promovon funksionin e tretjes, kryen një veprim zbutës dhe qetësues në sistemin e tretjes, kontribuon në lëvizjen e rregullt gastrointestinale dhe eliminimin e gazrave. Aloe vera ka një veprim zbutës dhe qetësues në sistemin e tretjes. Rozmarina dhe kopra nxisin funksionin e tretjes; kontribuojnë në lëvizjen e…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Nova Tuss Sirup
 • Omega 3 Fish OIL
  • Omega 3 Fish OIL
  • Omega 3 Fish OIL
  • 7.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Acidet yndyrore Omega-3 konsiderohen lëndë ushqyese thelbësore për shëndetin. Janë jetike për një numër funksionesh të rëndësishme të trupit, duke përfshirë koagulimin e gjakut, aktivitetin e muskujve, tretjen, fertilitetin, si dhe ndarjen dhe rritjen e qelizave. Për shkak të rolit të tyre themelor në funksionimin e mirë të trupit të njeriut, omega-3 besohet të ketë një shumëllojshmëri të përfitimeve shëndetësore,…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Omega 3-6-9
  • Omega 3-6-9
  • Omega 3-6-9
  • 7.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Omega 3-6-9 siguron një përzierje të fuqishme të acideve yndyrore komplekse Omega 3, Omega 6 dhe Omega 9 të nevojshme për rregullimin metabolik dhe mbështetjen strukturore. Omega 3-6-9 do t'ju ndihmojë të mbani një trup dhe tru të shëndetshëm. Omega 3-6-9 mbështet shëndetin dhe funksionimin e një shumëllojshmërie organesh dhe sistemesh duke përfshirë ato të zemrës, nyejve dhe lëkurës.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Pregnancy Plus
 • Probiotic Lactio
  • Probiotic Lactio
  • Probiotic Lactio
  • 4.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Probiotikët definohen si : mikroorganizma të gjallë që kur administrohen në sasi adekuate japin një përmirësim shëndetësor tek pacientët. Përdorimi i bakterieve të acidit laktik jep shumë benefite mjekësore të njohura. Ato mund të përmirësojnë tretjen e laktozës, të luajnë një rol në parandalimin dhe trajtimin e diarresë dhe të veprojnë në sistemin imunitar duke e ndihmuar trupin të luftojë…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Prolacto Acidophilus
 • Resveratrol
  • Resveratrol
  • Resveratrol
  • 18.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • • Resveratroli është antioksidues me cilësi të lartë nga barishtja kineze Polygonum cuspidatum. • Mbështet jetëgjatësinë qelizore dhe shëndetin e zemrës. • Jep një përqendrim të lartë të resveratrolit - deri në 1,250 herë më shumë se një gotë mesatare e verës së kuqe.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Saw Palmeto
 • Selenium
 • Selenium 200mcg
  • Selenium 200mcg
  • Selenium 200mcg
  • 3.60
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Forconi mbrojtjen antioksiduese të trupit tuaj me Seleniumin e Kompleksuar Swanson Albion! Seleni kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, funksionin normal të tiroides, spermatogjenezën normale, mirëmbajtjen e flokëve dhe thonjve normalë. Kjo formulë unike është e kombinuar me aminoacide për absorbim më të mirë.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Sleep Essentials
  • Sleep Essentials
  • Sleep Essentials
  • 7.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Efekti terapeutik: - Çrregullimet e gjumit, - Pamundësia për të fjetur (insomnia), - Përdoret edhe për njerëzit të cilët duan të tërhiqen nga varësia nga medikamentet, - Për gjendjet anksioze, stresi, përfshirë edhe astmën nervore, gjendjet histerike, hipohondria, kokëdhembjet, migrena, shqetësimet në stomak, - Për qetësimin e dhimbjeve të muskujve dhe nyejve.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Slim Weight Loss
  • Slim Weight Loss
  • Slim Weight Loss
  • ,
  • 8.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Guarana promovon metabolizmin e yndyrave dhe ndihmon për të kontrolluar peshën, dhe përdoret për të rritur nivelet e energjisë dhe gjithashtu mbështet qartësinë mendore dhe përqendrimin. Ekstraktet e çajit të gjelbër mbështesin nivelet e kolesterolit Brenda vlerave normale. Ekstraktet e çajit të gjelbër janë një lëndë ushqyese e rëndësishme që rekomandohet gjithashtu për mbështetjen e duhur të nyjeve, shëndetin e…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Sniztop
  • Sniztop
  • Sniztop
  • ,
  • 8.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • SniZtop® është një shtesë natyrore dietike që përmban ovomukoide, proteina specifike 100% me burim natyral, që derivojnë nga albumina e gjetur tek vezët e thëllëzës, dhe zinku, një lëndë ushqyese që kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar. SniZtop® ju ndihmon të përballeni me agresione sezonale falë formulës së saj tij natyrale dhe të provuar klinikisht.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Solvitale D + Omega 3
  • Solvitale D + Omega 3
  • Solvitale D + Omega 3
  • 8.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Solvitale® D + Omega-3 përmban vitaminë D3 e cila kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, kontribuon në shëndetin normal të dhëmbëve dhe muskujve, promovon thithjen normale të kalciumit dhe fosforit, ndihmon në mirëmbajtjen e niveleve normale të kalciumit në gjak. Produkti gjithashtu përmban acide yndyrore Omega-3 që sigurojnë mjedisin vajor që është i nevojshëm për thithjen e vitaminës D3,…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Spirulina
  • Spirulina
  • Spirulina
  • 12.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Spirulina është një algë me ngjyrë të gjelbërt në blu, e pasur me mikroushqyesit më të nevojshëm për organizmin e njeriut. Spirulina përmban hekur, proteina, karbohidrate dhe vitamina, magnezium, kalium, dhe mangan, të cilat janë shumë të nevojshme për një organizëm të shëndetshëm. Gjithashtu përmban të gjitha amino-acidet kryesore, që i nevojiten organizmit të njeriut. Alga spirulinë përmban antioksidantë që…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Stressnol
  • Stressnol
  • Stressnol
  • 6.20
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Stressnol largon nervozizmin dhe siguron efekt që zgjat 12 orë. Produkti ka cilësi qetësuese dhe aftësi për të relaksuar sistemin nervor qendror dhe grupet e muskujve të lëmuar. Rregullon ekuilibrin e sistemit nervor, stabilitetin mendor, gjendjen shpirtërore dhe cilësinë e gjumit.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Super Stress B Complex + Vitamin C
  • Super Stress B Complex + Vitamin C
  • Super Stress B Complex + Vitamin C
  • 10.90
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Swanson Super Stress B Complex është një kompleks unik që është formuluar posaçërisht për të ndihmuar në rimbushje me lëndë ushqyese që janë më të kërkuara gjatë stresit të lartë. Çdo kapsulë kombinon një furnizim të mirë të vitaminave të kompleksit B me mbrojtjen e fuqishme antioksiduese me potencë të lartë të vitaminës C. .
  • Përzgjidhni mundësi
 • Triple Magnesium Complex
  • Triple Magnesium Complex
  • Triple Magnesium Complex
  • 4.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Magnezi është një mineral që mbështet qindra reaksione kimike në trupin tuaj. Në fakt, është përfshirë në më shumë se 600 reaksione në trupin tuaj, duke përfshirë: Krijimi i energjisë: Ndihmon në shndërrimin e ushqimit në energji. Formimi i proteinave: Ndihmon në krijimin e proteinave të reja nga aminoacidet . Mirëmbajtja e gjenit: Ndihmon në krijimin dhe riparimin e ADN-së…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Turmeric
  • Turmeric
  • Turmeric
  • 8.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Tumeriku apo Shafrani i Indisë mbështet shëndetin e lëkurës dhe shëndetin e nyejve, lëvizjen dhe funksionin fizik të trupit. Po ashtu ofron mbështetje antioksiduese për të neutralizuar radikalet e lira. Formula e plotë e Spektrit përmban përbërës me bazë bimore të pa përpunuar.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Turmeric Cucurmin+ Black Pepper
  • Turmeric Cucurmin+ Black Pepper
  • Turmeric Cucurmin+ Black Pepper
  • ,
  • 8.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Studimet moderne mbështesin përdorimin e tij, duke treguar se mund të ndihmojë në uljen e spazmave të zorrëve dhe gazrave . Piperina është treguar efektive për të rritur aktivitetin e enzimave të tretjes në zorrë, e cila ndihmon trupin tuaj të përpunojë ushqimin më shpejt dhe më lehtë . Për më tepër, vetitë anti-inflamatore të shafranit të Indisë dhe piperit…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Uvae Ursi Leaf
  • Uvae Ursi Leaf
  • Uvae Ursi Leaf
  • 8.90
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • E njohur gjithashtu si bearberry, Swanson Uva Ursi është një burim ekonomik i mbështetjes për shëndetin e veshkave dhe traktit urinar. Absorbohet shpejtë në stomak dhe më pas konvertohet në substancë antimikrobakteriale, astringjente dhe me aftësi dezinfektuese. Gjatë urinimit ndikon në mukozën e traktit urinar, për të lehtësuar irritimin, lufton infeksionin, nxjerr bakteriet jashtë duke promovuar e urinimin shpeshtë.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Vitamin B Complex
  • Vitamin B Complex
  • Vitamin B Complex
  • Prej: 2.90

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vitaminat B luajnë një rol thelbësor në ruajtjen e shëndetit të mirë dhe performancës optimale duke ndihmuar në metabolizimin e ushqimit dhe kthimin e tij në energji. Një përzierje e Vitaminave B ndihmon në mbështetjen e prodhimit të energjisë dhe metabolizmit të qelizave, si dhe ndihmon në mirëmbajtjen e një sistemi nervor të shëndetshëm.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Vitamin C
  • Vitamin C
  • Vitamin C
  • 3.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionin normal të enëve të gjakut, formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të eshtrave dhe lëkurës. Gjithashtu kontribuon në metabolizmin normal të energjisë, në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ dhe luan një rol të rëndësishëm në sistemin imunitar duke rritur rezistencën ndaj infeksioneve.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Vitamin D Complex
  • Vitamin D Complex
  • Vitamin D Complex
  • 6.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vitamina D-2 dhe D-3 në një kapsulë me përmbajtje prej 1000 IU të dy vitaminave për tu siguruar që organizmi të merr sasinë e mjaftueshme të kësaj vitamine të rëndësishme. Mungesa e vitaminës është e shpeshtë në të gjitha grup moshat. Mungesa e kësaj vitamine në organizëm sjell komplikime në shëndet pasi që kjo vitaminë përfshihet në shumë procese në…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Vitamin D3
  • Vitamin D3
  • Vitamin D3
  • Prej: 3.50

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe muskujve, në ruajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve në kushte normale, mbështetjen e funksionit të sistemit kardiovaskular dhe nervor dhe gjithashtu në thithjen dhe përdorimin normal të kalciumit dhe fosforit.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Vitamin D3
  • Vitamin D3
  • Vitamin D3
  • 5.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe muskujve, në ruajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve në kushte normale dhe gjithashtu në thithjen dhe përdorimin normal të kalciumit dhe fosforit.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Vitamin K2
  • Vitamin K2
  • Vitamin K2
  • Prej: 7.50

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vitamina K është e njohur mirë për rolin e saj në sintezën e një numri faktorësh të koagulimit të gjakut. Megjithatë, gjatë viteve të fundit, Vitamina K2 dhe proteinat e saj të varura janë gjetur të luajnë një rol qendror në metabolizmin e kalciumit në të gjithë trupin. Këto proteina të varura nga Vitamina K2 tani dihen të jenë thelbësore…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Water Pills
  • Water Pills
  • Water Pills
  • ,
  • 11.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Water Pills ju ndihmon të humbni peshë, të balanconi nivelin e ujit në organizëm në nivel të shëndetshëm, të largoni ujin e tepërt nga organizmi dhe të detoksifikoni gjithë trupin. Gjithashtu ndihmon në mbrojtjen e traktit urinar, normalizon qarkullimin e gjakut dhe përmirëson funksionimin e zemrës.
  • Përzgjidhni mundësi
Filtro Produktet

 • Acid Folik
  • Acid Folik
  • Acid Folik
  • 3.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Acidi folik është forma e folateve e krijuar nga njeriu. Folati është një vitaminë B që gjendet natyrshëm në disa ushqime. Është e nevojshme për të formuar qeliza të shëndetshme, veçanërisht qelizat e kuqe të gjakut. Folati kontribuon në rritjen e indeve të nënës gjatë shtatzënisë, sintezën normale të aminoacideve, formimin normal të gjakut, funksionimin normal psikologjik, funksionimin normal të…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Aloe Vera Gel
  • Aloe Vera Gel
  • Aloe Vera Gel
  • 15.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Gjethet e aloe verës janë të trasha dhe të mbushura me fibra, të cilat lëshojnë një xhel plotë me antioksidantë me veti anti-bakteriale, anti-inflamatore dhe shëruese. Xhel i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Përfitimet e Aloe Verës : përmirëson tretjen, nivelin e sheqerit, problemet e kapsllëkut, promovon funksion të shëndetshëm të veshkave dhe traktit urinar, shëndet më…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Alpha Lipoic Acid
  • Alpha Lipoic Acid
  • Alpha Lipoic Acid
  • 18.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Mbështet nivelet e shëndetshme të presionit të gjakut brenda një diapazoni normal dhe metabolizmin e karbohidrateve. Antioksidant i fuqishëm i njohur për riciklimin e antioksidantëve të tjerë si vitaminat C dhe E. Mbështet mbrojtjen e trupit kundër radikalëve të lira.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Artroveron Plus
  • Artroveron Plus
  • Artroveron Plus
  • 10.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Artroveron® Plus kombinon 6 përbërës që janë të nevojshëm për mirëmbajtjen e funksionit të nyjeve - përmirëson lëvizjen dhe fleksibilitetin e tyre, rikthen membranën synoviale, zvogëlon proceset e inflamacionit, aktivizon rigjenerimin e nyjeve dhe ka aftësinë të mbajë lëngun në indin e kërcit, i cili siguron efekt të mirë amortizues.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Artroveron With Rosehip
  • Artroveron With Rosehip
  • Artroveron With Rosehip
  • 10.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Artroveron® me Rosehip kontribuon në forcën e nyejve dhe ndihmon në ruajtjen e elasticitetit të kërcit. Veçanërisht i përshtatshëm për njerëzit që ndiejnë ngurtësi, siklet dhe dhimbje që kufizojnë lëvizjet e përditshme.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Beta-Sitosterol
 • Biotin 5mg
  • Biotin 5mg
  • Biotin 5mg
  • Prej: 3.80

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Pjesë e grupit të vitaminave B ( vitamina B7). E quajtur ndryshe edhe vitamina H. Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve. Mbështet prodhimin e energjisë përmes metabolizmit të karbohidrateve, proteinave dhe yndyrave, sepse ndihmon në shndërrimin e ushqimit në energji. Biotina është në një formë biologjikisht aktive në një kapsulë të lehtë për t’u gëlltitur.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Blueberry Extract
  • Blueberry Extract
  • Blueberry Extract
  • 5.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Ekstrakti i boronicës është një suplement natyral i cili nxirret nga lëngu koncentruar i boronicës. Si burim i pasur i nutrientëve dhe antioksidantëve, ekstrakti i boronicës përmban shumë komponime bimore me benefite shëndetësore, duke përfshirë flavonoide si kuercetinë dhe anticiane, një komponim i cili njihet për zvoglimin e inflamacionit, mbrojtjes ndaj sëmundjeve të zemrës dhe kancerit, përmirësimin e funksionit kognitiv…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Boswelia
  • Boswelia
  • Boswelia
  • 10.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Boswellia, është ekstrakt bimor i cili mirret nga druri Boswellia Serrata. Shekuj me radhë është përdorur te sëmundjet inflamatore kronike. Posedon karakteristika si anti-inflamator dhe anti-reumatik.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Placeholder Image
  • Placeholder Image
  • Calcio Carbonato
  • 7.70
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Shtojcë ushqimore me bazë kalciumi që kontribuon në metabolizmin normal dhe në funksionalitetin normal të muskujve, ndikon në proceset e ndarjes dhe specializimit të qelizave dhe është i nevojshëm për të mbajtur kockat dhe dhëmbët të shëndetshëm.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Calcium + Vitamin D3
  • Calcium + Vitamin D3
  • Calcium + Vitamin D3
  • Prej: 3.50

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Ky ilaç i kombinuar përdoret për të parandaluar ose trajtuar nivele të ulëta të kalciumit në gjak tek njerëzit që nuk marrin kalcium të mjaftueshëm nga dietat e tyre. Mund të përdoret për të trajtuar gjendje të shkaktuara nga nivele të ulëta të kalciumit siç janë humbja e kockave (osteoporoza), kockat e dobëta (osteomalacia / rakitizmi), ulja e aktivitetit të…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Calzidan K2
 • Catuaba Bark
  • Catuaba Bark
  • Catuaba Bark
  • 8.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Suplement i fuqishëm bimor nga Amerika e Jugut. Ndihmon në mbështetjen e shëndetit seksual. Trajton shtypjen e lartë të gjakut. Lëvorja Catuaba është përdorur me shekuj nga fiset vendase të Amerikës së Jugut. Tani, Catuaba po fiton njohje në të gjithë botën për përfitimet e saj shëndetësore për burrat dhe gratë.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Chasteberry Fruit
  • Chasteberry Fruit
  • Chasteberry Fruit
  • 9.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Chasteberry Fruit është përdorur tradicionalisht me shekuj nga gratë gjatë menstruacioneve. Fruti i dëlirësisë ushtron ndikim të ngjashme me progesteronin për të ndihmuar në funksionimin normal të vezoreve. Formula e plotë e spektrit të frutave Chasteberry përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Chromium Picolinate
  • Chromium Picolinate
  • Chromium Picolinate
  • 7.20
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Kromi stimulon metabolizmin e sheqerit, forcon efektin e insulinës dhe stabilizon ekuilibrin e energjisë të nivelit të sheqerit në gjak dhe rregullon në mënyrë kontinuele nivelin e sheqerit në gjak. Kromi është jashtzakonisht i dobishëm për zhvillimin e muskujve tek sportistët e posaqërisht tek personat që merren me body building për shkak të aftësisë së tij për eliminimin e proteinave.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Cod Liver Oil
  • Cod Liver Oil
  • Cod Liver Oil
  • 7.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vaji i mëlçisë së merlucit përdoret si burim i vitaminës A dhe vitaminës D. Përdoret gjithashtu si burim i yndyrës së quajtur omega-3 për shëndetin e zemrës, depresionin, artritin dhe për të forcuar një sistem të shëndetshëm imunitar.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Collagen Beauty
 • CoQ10
  • CoQ10
  • CoQ10
  • Prej: 6.00

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Për shkak të benefiteve që i jep organizmit shumë shpejtë është bërë suplementi më i popullarizuar në botën moderne. Prodhohet nga organizmi në sasi të vogla. Merr pjesë në prodhimin e ATP (adenosinë trifosfat) që është burimi kryesor i energjisë së qelizave në të gjithë organizmin. Mbështet aktivitetin antioksidant ndërsa ndihmon gjithashtu në ruajtjen e shëndetshme të niveleve të sheqerit…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Cranberry Extract
  • Cranberry Extract
  • Cranberry Extract
  • 9.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Ekstrakti i boronicës vegjetariane është suplement dietik që promovonë shëndetin e traktit urinar si dhe promovonë aktivitetin antioksidant, gjithashtu mbështesin integritetin e mureve të fshikëzës për të promovuar shëndetin urinar te burrat dhe grat. Ekstrakti i boronicës përdoret gjerësisht sot për të mbështetur shëndetin e traktit urinar.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Digestitol
  • Digestitol
  • Digestitol
  • 6.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Kapsula natyrale DIGESTITOL rregullon tretjen, fryrjet e stomakut dhe eliminon gazrat. Është një formulë e avancuar për tretjen e mirë të ushqimit. Përmban kombinimin më të avancuar të enzimave të cilat përmirësojnë absorbimin e ushqimit në organizëm.
  • Përzgjidhni mundësi
 • EFAS Flaxeed Oil
 • Ellova
  • Ellova
  • Ellova
  • 18.90
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • EllOva është një shtesë ushqyese që mundëson marrjes e dozës ditore të rekomanduar të Mio-inositolit dhe acidit folik për të përgatitur trupin tuaj për një konceptim të shëndetshëm.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Energy C With Electrolytes
 • Eveing Primrose Oil
  • Eveing Primrose Oil
  • Eveing Primrose Oil
  • 10.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vaji i aguiliçës përdoret si burim i acideve yndyrore esenciale. Si e tillë, gjen përdorim në sindromin premenstrual (PMS), simptomet e menopauzës, artrit dhe ëjnjte. Për shkak se përmban acidin gama linoleik si acid yndyror omega-3, vaji i aguiliçës përdoret edhe në lehtësimin e shenjave dhe simptomave të sëmundjeve kronike inflamatore të lëkurës.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Focumax
  • Focumax
  • Focumax
  • 9.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Focumax përmban një kompleks karotenoidesh (lutein dhe zeaksantin), aminoacidesh (taurinë) dhe mineralesh. Vitamina A dhe zinku ndihmojnë në ruajtjen e shikimit normal, përveç kësaj zinku ndihmon në mbajtjen e metabolizmit normal të vitaminës A. Vitamina C ndihmon në rikthimin e formës së zvogëluar të vitaminës E.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Folate
  • Folate
  • Folate
  • 5.20
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Forma e avancuar, bioaktive e folateve. Acidi folik është forma e folateve e krijuar nga njeriu. Folati është një vitaminë B që gjendet natyrshëm në disa ushqime. Është e nevojshme për të formuar qeliza të shëndetshme, veçanërisht qelizat e kuqe të gjakut. Folati kontribuon në rritjen e indeve të nënës gjatë shtatzënisë, sintezën normale të aminoacideve, formimin normal të gjakut,…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Folic Acid & B-12
  • Folic Acid & B-12
  • Folic Acid & B-12
  • 5.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Ndihmon në mirëmbajtjen e prodhimit të qelizave të kuqe të gjakut brenda kufijve normalë. Ndihmon në ruajtjen e traktit të shëndetshëm GI. Mbështet funksionimin normal të trurit dhe sistemit nervor. Mbështet shëndetin e zemrës dhe nivelet normale të homocistinës.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Folimara
  • Folimara
  • Folimara
  • 11.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Folimara është një kompleks shtesë i mineraleve dhe vitaminave. Marrja shtesë e acidit folik rrit statusin e folatit të nënës. Statusi i ulët i folatit të nënës është një faktor rreziku në zhvillimin e defekteve të tubit nervor në fetusin në zhvillim. Vitamina B6 kontribuon në rregullimin e aktivitetit hormonal dhe formimin normal të qelizave të gjakut. Vitamina B6 dhe…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Folinex
  • Folinex
  • Folinex
  • 11.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Folinex është një burim i vitaminës B12 dhe acidit folik, i cili kontribuon në funksionet normale fiziologjike dhe sistemin normal imunitar, si dhe ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe plogështisë. Vitamina B12 kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Foliod
  • Foliod
  • Foliod
  • 4.90
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Foliod përdoret për parandalimin e mungesës së jodit dhe acidit folik te femrat që planifikojnë shtatëzani. Përdorimi i Foliod do të ndihmojë edhe në plotësimin e nevojave të rritura për jod dhe acid folik gjatë shtatëzanisë dhe laktacionit.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Fortiks
  • Fortiks
  • Fortiks
  • 4.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • FORTIX zvogëlon mundësinë e mungesës së hekurit dhe vitaminës C, dhe kështu shfaqjen e anemisë në shtatëzani, sëmundjeve kronike, humbjes masive të gjakut gjatë ciklit menstrual dhe të tjera.
  • Përzgjidhni mundësi
 • GABA ( SLEEP SUPPORT)
  • GABA ( SLEEP SUPPORT)
  • GABA ( SLEEP SUPPORT)
  • ,
  • 16.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Acidi gama-aminobutirik është aminoacid i cili prodhohet natyrshëm në organizëm. Funksionon si neurotransmiter ku rrolin kryesor e ka në reduktimin e aktivitetit të neuroneve duke ndihmuar kështu relaksimin e trupit dhe mendjes, reduktim të stresit, stimulim të gjumit, disponim më të mirë si dhe uljen e shtypjes së gjakut. Kontribuon në mbajtjen e balancës fizike dhe mendore.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Garcinia Cambogia
  • Garcinia Cambogia
  • Garcinia Cambogia
  • 8.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Garcinia Cambogia përmban HCA (acid hidroksikitrik) i cili është treguar se ndërpret shndërrimin e sheqernave dhe niseshtesë në yndyrë, kështu që trupi djeg më shumë yndyrë të depozituar. Garcinia Cambogia (HAC) është e njohur për cilësitë e saj të zvogëlimit të oreksit dhe gjithashtu mund të ndihmojë në sigurimin e energjisë natyrore e cila është një tjetër plus për ata…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Garlic
  • Garlic
  • Garlic
  • 5.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Hudhra është mbase bima kryesore dhe më e popullarizuar për mbështetjen e shëndetit kardiovaskular dhe shëndetit e mirëqenies së përgjithshme. Hudhra përdoret më së shpeshti për shëndetin e zemrës dhe sistemin e qarkullimit të gjakut. Këtu përfshihen presioni i lartë i gjakut, nivele të larta të kolesterolit ose yndyrnave të tjera (lipide) në gjak (hiperlipidemi) dhe forcim të arterieve (arterosklerozë).
  • Përzgjidhni mundësi
 • Ginkgo Biloba
 • Ginkgo Biloba Liquid
  • Ginkgo Biloba Liquid
  • Ginkgo Biloba Liquid
  • 8.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Ekstrakt i lëngshëm pa alkool. E përsosur për njerëzit që kanë probleme me gëlltitje të pilulës. Ekstrakt i gjethes Ginkgo (Ginkgo biloba), nxit qarkullimin e gjakut në tru, ndihmon në ruajtjen e funksionit kognitiv, stimulon proceset e kujtesës dhe aftësitë mendore.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Glucomannan
 • Glucosamin Chondroin + MSM & Kolagen
  • Glucosamin Chondroin + MSM & Kolagen
  • Glucosamin Chondroin + MSM & Kolagen
  • 12.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Kondroitina besohet se ndihmon trupin të mbajë lëng dhe fleksibilitet në nyje. Glukozamina është një substancë që besohet se ndihmon në zhvillimin dhe rinovimin e kërcit (indi i fortë lidhës i vendosur kryesisht në kocka pranë nyejve në trup), dhe e mban atë të lubrifikuar për lëvizje dhe fleksibilitet më të mirë të nyjeve. Metilsulfonilmetani (MSM) ndihmon në mbështetjen e…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Glucosamine HCL
  • Glucosamine HCL
  • Glucosamine HCL
  • 15.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Shëndeti i nyjeve - glukozamina ndihmon në mbështetjen e strukturës së nyjeve dhe rritjen e funksionit të shëndetshëm të nyjeve. Lëvizja dhe komoditeti i nyjeve - glukozamina është një bllok themelor ndërtimi për formimin e glikozaminoglikanëve (GAG) dhe proteoglikanëve, përbërësit kryesorë të indeve të kyçeve.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Glukosamine Chondroin & MSM
  • Glukosamine Chondroin & MSM
  • Glukosamine Chondroin & MSM
  • 16.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Tre përbërës të fuqishëm të nyjeve në një tablet, ushqyes të përbashkët, të cilët punojnë së bashku për të mbështetur integritetin, lëvizjen dhe fleksibilitetin e nyjeve. Përfshin glukozaminën, bllokun ndërtues të kërcit, kondroitinën për formimin e kërcit dhe MSM për mbështetjen e indit lidhës.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Gotu Kola
 • Graviola
  • Graviola
  • Graviola
  • 12.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Tradicionalisht përdoret për të mbështetur një sistem të shëndetshëm imunitar, shëndetin e tretjes dhe relaksimin. Disa kimikate në graviola gjithashtu mund të vrasin qelizat e kancerit direkt.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Hepanex
  • Hepanex
  • Hepanex
  • 10.70
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Hepanex është një kombinim i bimëve natyrore që janë destinuar për t'u përdorur gjatë periudhave të ngarkesës së mëlçisë. Hepanex ndihmon në riparimin e qelizave të mëlçisë të dëmtuara nga substanca të ndryshme toksike, forcon membranat e qelizave të mëlçisë dhe rrit sintezën e proteinave hepatocitare, duke nxitur kështu rigjenerimin e qelizave të mëlçisë. Përveç kësaj, ky produkt promovon rrjedhjen…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Hepastrong Amino
  • Hepastrong Amino
  • Hepastrong Amino
  • 11.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Hepastrong Amino ndihmon mëlçinë të përpunojë yndyrat në mënyrë që ato të mos grumbullohen brenda dhe rreth mëlçisë dhe të ruajë funksionimin normal të mëlçisë. Hepastrong Amino gjithashtu zvogëlon inflamacionin brenda qelizave të mëlçisë dhe mbron mëlçinë nga dëmtimet e mundshme.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Herbal Cardiovascular Care
  • Herbal Cardiovascular Care
  • Herbal Cardiovascular Care
  • 15.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Produkt i kompletuar për mbështetje kardiovaskulare. Me përmbajtje të Resveratrolit 150 mg substancë nga fara e rrushit të kuq, i dëshmuar për benefitet që jep organizmit si antioksidant i fuqishëm. Përmison funksionin e sistemit kardiovaskular, mbron arteriet dhe enët e gjakut nga inflamacionet dhe redukton rrezikun e koagulimit të gjakut, ndikon në uljen e kolesterolit, rregullon qarkullimin e gjakut, antioksidant…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Herbal Circulatory Care
 • Herbal Joint Care
  • Herbal Joint Care
  • Herbal Joint Care
  • 9.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Formulë e avancuar për lëvizje të lehtë, fleksibile dhe pa dhimbje. Një kombinim i bimëve të njohura me veprim anti-reumatik nga Swanson Health Products. Rekomandohe te lëvizjet e vështirësuara, dhimbjet dhe kontrakturat e nyjeve, ndikon si anti-inflamator dhe anti-reumatik, analgjetik, ndihmon te ndryshimet reumatike të nyjeve, parandalues i dëmtimeve degjenerative të strukturave kockore dhe nyjeve, te personat që kanë aktivitete…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Imuniks
  • Imuniks
  • Imuniks
  • 6.60
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Imunix përfaqëson një kombinim të pluhurit të spirulinës dhe majës së birrës pasuruar me selen. Përdoret për të forcuar sistemin imunitar, për të plotësuar nevojat e rritura të trupit për vitamina dhe minerale dhe kompenzon mungesën e tyre në ushqim.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Inositol
  • Inositol
  • Inositol
  • 16.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Inositoli përdoret për neuropati diabeike, çrregullimin e panikut, kolesterolin e lartë, pagjumësinë, kancerin, depresionin, skizofreninë, sëmundjen e Alzheimerit, çrregullimin e deficitit të vëmendjes-hiperaktivitetit (ADHD), autizmin, nxitjen e rritjes së flokëve, një çrregullim të lëkurës të quajtur psoriazë dhe trajtimin e efekteve anësore të trajtimit mjekësor me litium. Inositoli përdoret gjithashtu për trajtimin e gjendjeve të shoqëruara me sindromën e vezoreve…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Iron
  • Iron
  • Iron
  • 7.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Hekuri është një element kimik shumë i rëndësishëm ku një nga funksionet e tij më të rëndësishme është formimi i hemoglobinës, proteinë kjo që gjendet në rruazat e kuqe të gjakut dhe është përgjegjëse për transportin e oksigjenit në organizëm. Hekuri është gjithashtu i rëndësishëm për të mbajtur të shëndetshme qelizat e organizmit, të lëkurës, thonjtë dhe flokët. Hekuri është…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Iron + Vitamins & MInerals
  • Iron + Vitamins & MInerals
  • Iron + Vitamins & MInerals
  • 5.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Është një kombinim i shumë vitaminave dhe mineraleve të ndryshme që gjenden normalisht në ushqime dhe burime të tjera natyrore. Kombinimi hekur me vitamina dhe minerale përmban 15mg hekur, i cili është minerali më i bollshëm në gjak. Ky kombinim gjithashtu siguron kalcium, bakër dhe molibden, të cilat duhet të jenë të pranishme që hekuri të funksionojë si duhet. Hekuri…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Korean Ginseng
 • Kvinfolic
 • L-Carnitine L-Tartarate
 • Lactisa B Complex
  • Lactisa B Complex
  • Lactisa B Complex
  • 6.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • LACTISA B KOMPLEKSA është suplement dietal i bazuar në fermentet e ushqimit, Inulin dhe Vitaminat B. Fermentet e ushqimit dhe Inulina favorizojnë balansin e florës intestinale. Vitaminat B6, B12 dhe acidi folik kontribuojnë në funksionin normal të sistemit imunitar.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Maca
 • Maca Root Extract
  • Maca Root Extract
  • Maca Root Extract
  • 9.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Maca Root përdoret tradicionalisht për mbështetjen e libidos. Maca ndihmon në ruajtjen e aktivitetit dhe energjisë natyrale seksuale e cila ju ndihmon të mbani një jetë aktive seksuale. Si gratë ashtu edhe burrat mund të konsumojnë Maca për të mbështetur një mënyrë jetese të shëndetshme aktive, mirëqenien e përgjithshme dhe epshin. Është përdorur tradicionalisht për shekuj me radhë si një…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Magnez Cps
  • Magnez Cps
  • Magnez Cps
  • 4.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • MAGNEZI është shtesë dietetike e bazuar në magnez, vitaminë B1 dhe B6. Magnezi ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe kontribuon në ruajtjen e shëndetshme të eshtrave dhe dhëmbëve. Për më tepër, magnezi kontribuon në funksionimin e duhur të sistemit nervor, metabolizmin e energjisë dhe funksionimin e muskujve.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Magnez granula
  • Magnez granula
  • Magnez granula
  • 3.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • MAGNEZ është shtesë dietetike e bazuar në magnez, vitaminë B1 dhe B6. Magnezi ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe kontribuon në ruajtjen e shëndetshme të eshtrave dhe dhëmbëve. Për më tepër, magnezi kontribuon në funksionimin e duhur të sistemit nervor, metabolizmin e energjisë dhe funksionimin e muskujve.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Magnez granula
  • Magnez granula
  • Magnez granula
  • Vlerësuar me 0 nga 5
  • MAGNEZ është shtesë dietetike e bazuar në magnez, vitaminë B1 dhe B6. Magnezi ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe kontribuon në ruajtjen e shëndetshme të eshtrave dhe dhëmbëve. Për më tepër, magnezi kontribuon në funksionimin e duhur të sistemit nervor, metabolizmin e energjisë dhe funksionimin e muskujve.
  • Lexoni më shumë
 • Melatonin
  • Melatonin
  • Melatonin
  • 5.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Përfitimiet e melatoninës: Ndihmon ne reduktimin e kohës që të merr në vënien në gjumë. Ndihmon ne rritjen e kohës se gjumit e cila është shumë e rëndesishme për rigjenerimin e organizmit. Stimulon gatishmerinë individuale gjate ditës.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Melatonin 3MG
  • Melatonin 3MG
  • Melatonin 3MG
  • Prej: 6.50

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Melatonina është një hormon i sekretuar nga një gjëndër e vogël në tru e cila ndihmon trupin tuaj në rregullimin e ritmit cirkadian, i njohur ndryshe edhe si “cikli gjumë/zgjim”, për të promovuar një orar normal të gjumit. Melatonina ndihmon në zvogëlimin e kohës së nevojshme për të rënë në gjumë. Melatonina është një ndihmës i shkëlqyeshëm për të siguruar…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Milk Thistle
  • Milk Thistle
  • Milk Thistle
  • Prej: 7.50

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Milk Thistle përdoret si një trajtim natyral për problemet e mëlçisë. Këto probleme të mëlçisë përfshijnë cirrozën, verdhëzën, hepatitin dhe çrregullimet e fshikëzës së tëmthit. Pretendohet se Milk Thistle gjithashtu mund të ulë nivelet e kolesterolit dhe ndihmon diabetin tek njerëzit që kanë diabet tip 2 dhe cirrozë.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Multi-Mineral Citrat Complex
  • Multi-Mineral Citrat Complex
  • Multi-Mineral Citrat Complex
  • 6.20
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Kalciumi, magneziumi, zinku dhe kaliumi janë 4 mineralet më të rëndësishme për të mbajtur shëndetin e organizmit. Kalciumi dhe magneziumi ndihmojnë në forcimin e eshtrave, zinku ndihmon në forcimin e imunitetit, kaliumi për funksionimin e mirë të zemrës, veshkave dhe disa organeve tjera të rëndësishme. Të gjitha këto minerale janë në formën citrat, forma më e mirë e njohur për…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Multivitamin + Minerale
  • Multivitamin + Minerale
  • Multivitamin + Minerale
  • 4.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Është një kombinim i shumë vitaminave dhe mineraleve të ndryshme që gjenden normalisht në ushqime dhe burime të tjera natyrore. Multivitaminat dhe mineralet përdoren për të siguruar substanca që nuk merren përmes dietës. Multivitaminta dhe mineralet përdoren gjithashtu për të trajtuar mungesat e vitaminave ose mineraleve të shkaktuara nga sëmundja, shtatzënia, ushqimi i dobët, çrregullimet e tretjes, ilaçe të caktuara…
  • Përzgjidhni mundësi
 • N-Acetyl Cystein
  • N-Acetyl Cystein
  • N-Acetyl Cystein
  • 10.30
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Mbështet sistemin respiratorë, ndihmon në trajtimin e bronhitisit kronik, gripit, gjendjet me COPD ( sëmundje kronike obstruktive e mushkërive), te duhangjinjtë dhe problemet me astma. Antioksidant i fuqishëm, ndihmon sisteminin imunitarë. Detoksikues i mëlçisë, ndihmonë te rastet me Cirozë.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Nova Carbone
 • Nova Energy
 • Nova Reflux
  • Nova Reflux
  • Nova Reflux
  • 16.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Suplement ushqimor i bazuar në kamomil, aloe vera, fik, rozmarinë dhe kopër. Kamomili promovon funksionin e tretjes, kryen një veprim zbutës dhe qetësues në sistemin e tretjes, kontribuon në lëvizjen e rregullt gastrointestinale dhe eliminimin e gazrave. Aloe vera ka një veprim zbutës dhe qetësues në sistemin e tretjes. Rozmarina dhe kopra nxisin funksionin e tretjes; kontribuojnë në lëvizjen e…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Nova Tuss Sirup
 • Omega 3 Fish OIL
  • Omega 3 Fish OIL
  • Omega 3 Fish OIL
  • 7.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Acidet yndyrore Omega-3 konsiderohen lëndë ushqyese thelbësore për shëndetin. Janë jetike për një numër funksionesh të rëndësishme të trupit, duke përfshirë koagulimin e gjakut, aktivitetin e muskujve, tretjen, fertilitetin, si dhe ndarjen dhe rritjen e qelizave. Për shkak të rolit të tyre themelor në funksionimin e mirë të trupit të njeriut, omega-3 besohet të ketë një shumëllojshmëri të përfitimeve shëndetësore,…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Omega 3-6-9
  • Omega 3-6-9
  • Omega 3-6-9
  • 7.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Omega 3-6-9 siguron një përzierje të fuqishme të acideve yndyrore komplekse Omega 3, Omega 6 dhe Omega 9 të nevojshme për rregullimin metabolik dhe mbështetjen strukturore. Omega 3-6-9 do t'ju ndihmojë të mbani një trup dhe tru të shëndetshëm. Omega 3-6-9 mbështet shëndetin dhe funksionimin e një shumëllojshmërie organesh dhe sistemesh duke përfshirë ato të zemrës, nyejve dhe lëkurës.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Pregnancy Plus
 • Probiotic Lactio
  • Probiotic Lactio
  • Probiotic Lactio
  • 4.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Probiotikët definohen si : mikroorganizma të gjallë që kur administrohen në sasi adekuate japin një përmirësim shëndetësor tek pacientët. Përdorimi i bakterieve të acidit laktik jep shumë benefite mjekësore të njohura. Ato mund të përmirësojnë tretjen e laktozës, të luajnë një rol në parandalimin dhe trajtimin e diarresë dhe të veprojnë në sistemin imunitar duke e ndihmuar trupin të luftojë…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Prolacto Acidophilus
 • Resveratrol
  • Resveratrol
  • Resveratrol
  • 18.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • • Resveratroli është antioksidues me cilësi të lartë nga barishtja kineze Polygonum cuspidatum. • Mbështet jetëgjatësinë qelizore dhe shëndetin e zemrës. • Jep një përqendrim të lartë të resveratrolit - deri në 1,250 herë më shumë se një gotë mesatare e verës së kuqe.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Saw Palmeto
 • Selenium
 • Selenium 200mcg
  • Selenium 200mcg
  • Selenium 200mcg
  • 3.60
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Forconi mbrojtjen antioksiduese të trupit tuaj me Seleniumin e Kompleksuar Swanson Albion! Seleni kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, funksionin normal të tiroides, spermatogjenezën normale, mirëmbajtjen e flokëve dhe thonjve normalë. Kjo formulë unike është e kombinuar me aminoacide për absorbim më të mirë.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Sleep Essentials
  • Sleep Essentials
  • Sleep Essentials
  • 7.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Efekti terapeutik: - Çrregullimet e gjumit, - Pamundësia për të fjetur (insomnia), - Përdoret edhe për njerëzit të cilët duan të tërhiqen nga varësia nga medikamentet, - Për gjendjet anksioze, stresi, përfshirë edhe astmën nervore, gjendjet histerike, hipohondria, kokëdhembjet, migrena, shqetësimet në stomak, - Për qetësimin e dhimbjeve të muskujve dhe nyejve.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Slim Weight Loss
  • Slim Weight Loss
  • Slim Weight Loss
  • ,
  • 8.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Guarana promovon metabolizmin e yndyrave dhe ndihmon për të kontrolluar peshën, dhe përdoret për të rritur nivelet e energjisë dhe gjithashtu mbështet qartësinë mendore dhe përqendrimin. Ekstraktet e çajit të gjelbër mbështesin nivelet e kolesterolit Brenda vlerave normale. Ekstraktet e çajit të gjelbër janë një lëndë ushqyese e rëndësishme që rekomandohet gjithashtu për mbështetjen e duhur të nyjeve, shëndetin e…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Sniztop
  • Sniztop
  • Sniztop
  • ,
  • 8.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • SniZtop® është një shtesë natyrore dietike që përmban ovomukoide, proteina specifike 100% me burim natyral, që derivojnë nga albumina e gjetur tek vezët e thëllëzës, dhe zinku, një lëndë ushqyese që kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar. SniZtop® ju ndihmon të përballeni me agresione sezonale falë formulës së saj tij natyrale dhe të provuar klinikisht.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Solvitale D + Omega 3
  • Solvitale D + Omega 3
  • Solvitale D + Omega 3
  • 8.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Solvitale® D + Omega-3 përmban vitaminë D3 e cila kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, kontribuon në shëndetin normal të dhëmbëve dhe muskujve, promovon thithjen normale të kalciumit dhe fosforit, ndihmon në mirëmbajtjen e niveleve normale të kalciumit në gjak. Produkti gjithashtu përmban acide yndyrore Omega-3 që sigurojnë mjedisin vajor që është i nevojshëm për thithjen e vitaminës D3,…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Spirulina
  • Spirulina
  • Spirulina
  • 12.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Spirulina është një algë me ngjyrë të gjelbërt në blu, e pasur me mikroushqyesit më të nevojshëm për organizmin e njeriut. Spirulina përmban hekur, proteina, karbohidrate dhe vitamina, magnezium, kalium, dhe mangan, të cilat janë shumë të nevojshme për një organizëm të shëndetshëm. Gjithashtu përmban të gjitha amino-acidet kryesore, që i nevojiten organizmit të njeriut. Alga spirulinë përmban antioksidantë që…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Stressnol
  • Stressnol
  • Stressnol
  • 6.20
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Stressnol largon nervozizmin dhe siguron efekt që zgjat 12 orë. Produkti ka cilësi qetësuese dhe aftësi për të relaksuar sistemin nervor qendror dhe grupet e muskujve të lëmuar. Rregullon ekuilibrin e sistemit nervor, stabilitetin mendor, gjendjen shpirtërore dhe cilësinë e gjumit.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Super Stress B Complex + Vitamin C
  • Super Stress B Complex + Vitamin C
  • Super Stress B Complex + Vitamin C
  • 10.90
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Swanson Super Stress B Complex është një kompleks unik që është formuluar posaçërisht për të ndihmuar në rimbushje me lëndë ushqyese që janë më të kërkuara gjatë stresit të lartë. Çdo kapsulë kombinon një furnizim të mirë të vitaminave të kompleksit B me mbrojtjen e fuqishme antioksiduese me potencë të lartë të vitaminës C. .
  • Përzgjidhni mundësi
 • Triple Magnesium Complex
  • Triple Magnesium Complex
  • Triple Magnesium Complex
  • 4.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Magnezi është një mineral që mbështet qindra reaksione kimike në trupin tuaj. Në fakt, është përfshirë në më shumë se 600 reaksione në trupin tuaj, duke përfshirë: Krijimi i energjisë: Ndihmon në shndërrimin e ushqimit në energji. Formimi i proteinave: Ndihmon në krijimin e proteinave të reja nga aminoacidet . Mirëmbajtja e gjenit: Ndihmon në krijimin dhe riparimin e ADN-së…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Turmeric
  • Turmeric
  • Turmeric
  • 8.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Tumeriku apo Shafrani i Indisë mbështet shëndetin e lëkurës dhe shëndetin e nyejve, lëvizjen dhe funksionin fizik të trupit. Po ashtu ofron mbështetje antioksiduese për të neutralizuar radikalet e lira. Formula e plotë e Spektrit përmban përbërës me bazë bimore të pa përpunuar.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Turmeric Cucurmin+ Black Pepper
  • Turmeric Cucurmin+ Black Pepper
  • Turmeric Cucurmin+ Black Pepper
  • ,
  • 8.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Studimet moderne mbështesin përdorimin e tij, duke treguar se mund të ndihmojë në uljen e spazmave të zorrëve dhe gazrave . Piperina është treguar efektive për të rritur aktivitetin e enzimave të tretjes në zorrë, e cila ndihmon trupin tuaj të përpunojë ushqimin më shpejt dhe më lehtë . Për më tepër, vetitë anti-inflamatore të shafranit të Indisë dhe piperit…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Uvae Ursi Leaf
  • Uvae Ursi Leaf
  • Uvae Ursi Leaf
  • 8.90
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • E njohur gjithashtu si bearberry, Swanson Uva Ursi është një burim ekonomik i mbështetjes për shëndetin e veshkave dhe traktit urinar. Absorbohet shpejtë në stomak dhe më pas konvertohet në substancë antimikrobakteriale, astringjente dhe me aftësi dezinfektuese. Gjatë urinimit ndikon në mukozën e traktit urinar, për të lehtësuar irritimin, lufton infeksionin, nxjerr bakteriet jashtë duke promovuar e urinimin shpeshtë.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Vitamin B Complex
  • Vitamin B Complex
  • Vitamin B Complex
  • Prej: 2.90

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vitaminat B luajnë një rol thelbësor në ruajtjen e shëndetit të mirë dhe performancës optimale duke ndihmuar në metabolizimin e ushqimit dhe kthimin e tij në energji. Një përzierje e Vitaminave B ndihmon në mbështetjen e prodhimit të energjisë dhe metabolizmit të qelizave, si dhe ndihmon në mirëmbajtjen e një sistemi nervor të shëndetshëm.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Vitamin C
  • Vitamin C
  • Vitamin C
  • 3.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionin normal të enëve të gjakut, formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të eshtrave dhe lëkurës. Gjithashtu kontribuon në metabolizmin normal të energjisë, në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ dhe luan një rol të rëndësishëm në sistemin imunitar duke rritur rezistencën ndaj infeksioneve.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Vitamin D Complex
  • Vitamin D Complex
  • Vitamin D Complex
  • 6.80
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vitamina D-2 dhe D-3 në një kapsulë me përmbajtje prej 1000 IU të dy vitaminave për tu siguruar që organizmi të merr sasinë e mjaftueshme të kësaj vitamine të rëndësishme. Mungesa e vitaminës është e shpeshtë në të gjitha grup moshat. Mungesa e kësaj vitamine në organizëm sjell komplikime në shëndet pasi që kjo vitaminë përfshihet në shumë procese në…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Vitamin D3
  • Vitamin D3
  • Vitamin D3
  • Prej: 3.50

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe muskujve, në ruajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve në kushte normale, mbështetjen e funksionit të sistemit kardiovaskular dhe nervor dhe gjithashtu në thithjen dhe përdorimin normal të kalciumit dhe fosforit.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Vitamin D3
  • Vitamin D3
  • Vitamin D3
  • 5.50
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe muskujve, në ruajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve në kushte normale dhe gjithashtu në thithjen dhe përdorimin normal të kalciumit dhe fosforit.
  • Përzgjidhni mundësi
 • Vitamin K2
  • Vitamin K2
  • Vitamin K2
  • Prej: 7.50

   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Vitamina K është e njohur mirë për rolin e saj në sintezën e një numri faktorësh të koagulimit të gjakut. Megjithatë, gjatë viteve të fundit, Vitamina K2 dhe proteinat e saj të varura janë gjetur të luajnë një rol qendror në metabolizmin e kalciumit në të gjithë trupin. Këto proteina të varura nga Vitamina K2 tani dihen të jenë thelbësore…
  • Përzgjidhni mundësi
 • Water Pills
  • Water Pills
  • Water Pills
  • ,
  • 11.00
   Vlerësuar me 0 nga 5
  • Water Pills ju ndihmon të humbni peshë, të balanconi nivelin e ujit në organizëm në nivel të shëndetshëm, të largoni ujin e tepërt nga organizmi dhe të detoksifikoni gjithë trupin. Gjithashtu ndihmon në mbrojtjen e traktit urinar, normalizon qarkullimin e gjakut dhe përmirëson funksionimin e zemrës.
  • Përzgjidhni mundësi