Tea Tree Oil Facial Toner

Spastroje

Ndihmon në heqjen e vajit të tepërt pa e tharë shumë lëkurën.
Vaji ushqyes i Pemës së Çajit ( Tea Tree oil) mbron fytyrën tuaj, ndërsa përzierja jonë ekskluzive e ekstrakteve bimore qetëson lëkurën tuaj për të prodhuar një pamje të shëndetshme të lëkurës.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Ndihmon në heqjen e vajit të tepërt pa e tharë shumë lëkurën.
Vaji ushqyes i Pemës së Çajit ( Tea Tree oil) mbron fytyrën tuaj, ndërsa përzierja jonë ekskluzive e ekstrakteve bimore qetëson lëkurën tuaj për të prodhuar një pamje të shëndetshme të lëkurës. Për rezultate më të mira, përdorni me pastruesin e fytyrës me vaj Swanson Ultra Tea Tree.

PËRBËRËSIT
Ujë i pastruar (i dejonizuar), glicerinë perimesh, xhel fletësh Aloe barbadensis (aloe vera), panthenol, polysorbate 20, vaj pemë çaji, glukozë dhe glukozë oksidaza dhe lactoperoksidaz (konservues natyral), ekstrakt lule Chamomilla recutita (kamomil), ekstrakt gjethesh Camellia oleifera (çaj jeshil), ekstrakt lule Arnica montana, ekstrakt gjethesh Salvia officinalis (urtë), ekstrakt rrënjë Panax xhensen (xhensen), ekstrakt gjethesh Hamamelis virginiana (lajthi shtrigash), ekstrakt lëvore Quercus alba (lisi i bardhë), vitaminë C (askorbik acid), sodium PCA, ekstrakt gjethe Origanum vulgare (rigon), ekstrakt gjethe Thymus vulgaris (trumzë), ekstrakt lëvore Cinnamomum zeylanicum (kanellë), ekstrakt gjethe Rosmarinus officinalis (rozmarinë), ekstrakt lule Lavandula angustifolia (livando), Citrus medica limonum ( ekstrakt lëkure limoni), ekstrakt gjetheje Mentha piperita (karamele mente), ekstrakt rrënjë Hydrastis canadensis (artë), ekstrakt gjethe Olea europaea (ulliri).

PËRDORMI
Për rezultate më të mira, pastrojeni fillimisht me Pastruesin e Vajit të Pemës së Çajit Swanson Ultra® ( TeaTree Oil ). Hidhni një sasi të vogël mbi një pambuk dhe butësisht aplikojeni në fytyrë dhe qafë.

KUJDES
Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh acarim i lëkurës, ndërpriteni përdorimin.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm nga fëmijët!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.
Ruhet në paketim origjinal, në vend të errët, të thatë dhe të freskët.

Informacion shtesë

Sasia

237 ml

Froma Farmaceutike

Toner

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Swanson

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tea Tree Oil Facial Toner”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *