Slow Age Eyes

Spastroje

Kremi për sytë Vichy Slow Age ndihmon për të zvogëluar shfaqjen e fryrjes, rrathëve të errët dhe vijave të holla.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Slow Âge kremi për zonën e syve është formuluar me përbërës aktiv të frymëzuar nga natyra, duke
përfshirë Baïcalin si antioksidant, Bifidus i përfituar nga probiotikët, Ujë mineral termal Vichy, Ekstrakt i
fletës Ginkgo Biloba dhe kafeinë. Kjo formulë e provuar shkencërisht ngadalëson shfaqjen e shenjave të
plakjes.
Ndihmon për të parandaluar dhe korrigjuar dëmet të shkaktuara nga ekspozimet mjedisore.
Ndihmon për të zvogëluar pamjen e rrathëve të errët.
Menjëherë, zona e syve ndihet e hidratuar dhe duket e pushuar.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.
Hipoalergjenik.

Nuk përmban Paraben.
Me ujin mineral Termal Vichy.

PËRDORIMI
Përhap një sasi të vogël të kremit rreth syrit. Vendosni majën e aplikuesit në këndin e brendshëm të syri. Kryeni lëvizje të vogla rrethore në këtë zonë.

Lloji i lëkurës: për të gjitha tipet e lëkurës.
PAKETIMI
15 ml

Informacion shtesë

Sasia

15ml

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Slow Age Eyes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *