Purethe Thernale Purifying Foaming Water

Spastroje

Pastrues inovator, i lehtë për shkumëzim i cili heq butësisht papastërtitë nga lëkura duke rivendosur shkëlqimin dhe freskinë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Kjo shkumë e butë nuk përmban sapun dhe pastron butësisht lëkurën nga papastërtitë. Lë lëkurën të
duket e ndritshme, e pastër dhe të ndjehet e freskët.
Lëkura është pastruar në mënyrë të përkryer dhe duket e freskët dhe më e ndritshme.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.

Me qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Vendosni një sasi të vogël të pastruesit shkumës në pëllëmbë të dorës tuaj.
Masazho me lëvizje rrethore në lëkurë të lagur.
Shpërlajeni me ujë.

Lloji i lëkurës: normale.

PAKETIMI
150 ml

Informacion shtesë

Sasia

150ml

Lloji i lëkurës

Normale

Forma Farmaceutike

Shkumë

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Purethe Thernale Purifying Foaming Water”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *