Purethe Thermale Mineral Micellar Oily

Spastroje

Pastron butësisht lëkurën nga papastërtitë dhe largon mbetjet kozmetike, ndërsa zvogëlon poret e zgjeruara dhe matifikon lëkurën, i formuluar për lëkurë të yndyrshme.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
E lë lëkurën të pastër dhe të këndshëme falë formulimit të saj unik . Pasi të aplikoni me një pambuk,
fytyra dhe sytë pastrohen në mënyrë të përkryer dhe të gjitha mbetjet e kozmetikës hiqen.

PËRBËRËSIT
Një ujë micelar forcues i pasuruar me ujë termal Vichy dhe acid laktik natyral për një lëkurë të
butë.
Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.
.
Me qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni me një pambuk në fytyrë dhe në sy. Nuk ka nevojë për shpërlarje.
Nuk ka nevojë të përdorni një toner më pas.

Lloji i lëkurës: për lëkurë të yndyrshme.

PAKETIMI
400 ml

Informacion shtesë

Sasia

400ml

Lloji i lëkurës

Të kombinuar dhe të yndyrshme, Të ndjeshme, Të thate

Forma Farmaceutike

Qumësht pastrues, Ujë micellar

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Purethe Thermale Mineral Micellar Oily”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *