Purethe Thermale Fresh Cleansing Gel

Spastroje

Pastron lëkurën nga të gjitha llojet e papastërtive dhe ndihmon në kufizimin e efektit të ujit të fortë në lëkurë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Një xhel ultra shkumëzues që pastron të gjitha papastërtitë dhe mbetjet ndotëse, për një lëkurë të
freskët, të butë dhe rrezatuese.
Teknologjia Purisoft (ekstrakti i farës Moringa).
Pastron të gjitha papastërtitë: grimcat e ndotjes, pluhurit, shtresat e tepërta.
Zvogëlon efektet e ujit të fortë (acarim dhe siklet) në lëkurë.
Një xhel me një aromë gjallëruese me shije frutash që prodhon një shkumë të pasur për një lëkurë të
freskët dhe rrezatuese. Ajo jep një ndjesi freskie pas aplikimit.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.

Me qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Masazho në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore, duke shmangur sipërfaqen e syrit.
Shpërlajeni me ujë.

PAKETIMI
200 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Forma Farmaceutike

Xhel

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Purethe Thermale Fresh Cleansing Gel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *