Normaderm Sos Sulfur Paste

Spastroje

Kujdesi për parregullsitë e lokalizuara.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Thanë aknet, ndërsa qetëson lëkurën. Rekomandohet për njerëzit me lëkurë të prirur për akne që kanë
nevojë për kujdes të shpejtë dhe të synuar për aknet e lokalizuara përveç rutinës së tyre të përditshme.
Madhësia e parregullsive zvogëlohet.

PËRBËRËSIT
Përbërsit aktiv: 10% squfur për të tharë papërsosmëritë, niacinamide për të qetësuar lëkurën dhe acidin
glikolik për të hequr qelizat e vdekura të sipërfaqes së lëkurës.

Pa paraben.
Testuar dermatologjikisht, hipoalergjikisht në lëkurë të ndjeshme.

PËRDORIMI
Aplikoni drejtpërdrejt në akne në mbrëmje në lëkurën e pastruar pas aplikimit të kujdesit korrigjues me
veprim të dyfishtë Normaderm Phytosolution.
Mjafton të mbuloni të gjithë puçrrën .
Nëse dëshironi ta aplikoni atë në mëngjes, prisni disa minuta derisa sipërfaqja e lëkurës të thahet dhe
më pas vendosni kremin kundër diellit.
PAKETIMI
20ml

Informacion shtesë

Sasia

20ml

Forma Farmaceutike

Past

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Normaderm Sos Sulfur Paste”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *