Normaderm 3 in 1 Scrub+ Cleanser+ Mask

Spastroje

Pastrues i thellë (scrub) dhe maskë për lëkurë me akne.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Eliminon të gjitha papastërtitë dhe yndyrën e tepërt nga lëkura dhe poret për të larguar
shënjat e pas akneve dhe për të parandaluar akne të reja. Minimizon poret.

PËRBËRËSIT
Tri-Activ formula kombinon 25% kaolinë, Acid Salicilik, Acid Glikolik, Zink, Silic dhe 5% Ujë mineral
termal Vichy për një pastrues ultra të butë, nuk përmban sapun, nuk përmban alkool.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik .

Me qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni një shtresë të hollë të maskës Normaderm Tri-Active në fytyrën tuaj të pastër dhe të thatë.
Shmangni zonën e syve dhe gojës.
Leni në lëkurën tuaj 5 minuta.
Shpëlarje me ujë të ngrohtë, duke bërë lëvizje rrethore me majat e gishtave tuaj për të pastruar
thellësisht lëkurën.
* Në rast kontakti me sytë, shpërlajeni menjëherë.

PAKETIMI
125 ml

Informacion shtesë

Sasia

125ml

Forma Farmaceutike

Scrub+ Pastrues+ Mask

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Normaderm 3 in 1 Scrub+ Cleanser+ Mask”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *