Neovadiol Eye & Lip Contours

Spastroje

Neovadiol Gf Contours është produkti ynë i parë i syve dhe buzëve i cili i është përshtatur grave gjatë menopauzës. Është krijuar posaçërisht për konturin e syve dhe buzëve, mbështetur nga 14 vjet kërkime për ndryshimet në lëkurë për shkak të plakjes hormonale.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Proteza Gf, Pro-Xylane dhe gjalpë shea kombinohen për të trajtuar shenjat e plakjes të shkaktuara nga ndryshimet hormonale, duke përfshirë rrudhat dhe humbjen e densitetit.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Testuar nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.
Nuk përmban Paraben.
2-në-1 trajtim për të trajtuar zonat më delikate të prekura nga shenjat e plakjes hormonale: lëkurën rreth syve dhe buzëve. Dukshëm zbut rrudhat, forcon dhe mbush lëkurën e zonës së syve dhe buzëve.

PËRDORIMI
Në zonën e buzëve:
Përhapni një sasi të vogël të kremit rreth buzëve.
Masazho me delikatesë duke përdorur lëvizje rrethore.
Në zonën e syve:
Përhap një sasi të vogël të kremit rreth syrit. Vendosni majën e aplikuesit në këndin e brendshëm të syrit. Kryeni lëvizje të vogla rrethore në këtë zonë.

Lloji i lëkurës: shumë e thatë, e thatë, normale, e yndyrshme, e kombinuar, e ndjeshme.

PAKETIMI
15 ml

Informacion shtesë

Sasia

15ml, 30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thatë dhe të ndjeshme

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Neovadiol Eye & Lip Contours”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *