Liftactiv Supreme Day Cream Spf 30

Spastroje

Liftactiv Supreme SPF30 mbron acidin hialuronik në lëkurë nga dëmtimi UV me qëllim të mbushjes horizontale dhe vertikale të rrudhave.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Liftactiv Supreme SPF30, krem fytyre kundër plakjes në linjën eksperte kundër plakjes të Vichy Liftactiv Supreme që jep rezultate të provuara klinikisht. Ky krem hidratues kundër-plakjes me SPF ka një formulë jo të yndyrshme me acid hialuronik për të ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së rrudhave dhe plakjes së lëkurës dhe mbron lëkurën nga dëmtimet e mëtejshme të shkaktuara nga ekspozimi UV.

Kombinimi i acidit hialuronik me 5% niacinamide, për një efikasitet progresiv kundër rrudhave dhe mbrojtje të qëndrushme.

Efekt lifting i menjëhershëm.

Përbërës të fuqishëm dermatologjik antirudhë:
 0.1% acid hialuronik i acetiluar – biodisponushmëri më e mirë, depërtimi i thellë – efekt i fortë kundër-rrudhave.
 5% niacinamide – qetësues, antioksidant, antipigmentues.
 Ujë vullkanik Vichy.
 Filtra UV – mbrojtje UV me spektër të gjerë (UVA + UVB).

PËRDORIMI
Vendoseni kremin hidratues të ditës me faktor mbrojtës në fytyrë dhe qafë të pastruar duke shmangur zonën e syve.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Forma Farmaceutike

Krem

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Faktori mbrojtës

30

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Liftactiv Supreme Day Cream Spf 30”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *