Liftactiv Supreme Night Cream

Spastroje

Pamje e re, formulë e shkëlqyer. Ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes së lëkurës duke zvogëluar dukshëm shfaqjen e rrudhave dhe duke ndihmuar në rritjen e qëndrueshmërisë së lëkurës. Rinia e lëkurës rivendoset.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Përmban 10% Rhamnose, një sheqer i bimëve natyrale, që është klinikisht i provuar për të vepruar në përtëritje të lëkurës dhe për të luftuar shenjat e plakjes. E pasuruar me një agjent të butë lustrues për lëkurë të butë dhe më rrezatuese.
Liftaktiv kremi i natës siguron një efekt tërheqës të qëndrueshëm. Rrudhat janë dukshëm të zvogëluara. Lëkura është më e fortë. Freskia e lëkurës është rikthyer.
Jo-Komedogjenik.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Testuar nën kontroll dermatologjik.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni kremin e natës në të gjithë fytyrën dhe qafën, duke shmangur zonën e syve.

Lloj i i lëkurës: shumë e thatë, e thatë, normale, e yndyrshme, e kombinuar, e ndjeshme.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

10ml, 10×1.8ml, 10x2ml, 15ml, 30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thate

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Liftactiv Supreme Night Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *