Idealia Normal Cream

Spastroje

Një krem dite që ju jep 24 orë hidratim të vazhdueshëm lëkurës.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Ekstrakti i Çajit të Zi të Fermentuar dhe Adenozinë është i kombinuar me ekstraktet anti-oksiduese të
boronicës që përmbajnë Polifenole dhe ujin mineral Termal Vichy në një formulë aktivizuese të
shkëlqimit të lëkurës. Cilësia e saj është e butë dhe ndjesia e freskët.
Idealia kremi në të njëjtën kohë vepron në njëtrajtshmerin e ngjyrës së lëkurës, shkëlqimit natyral dhe
cilësis së lëkurës, për rezultate të qëndrueshme, madje edhe në rastin e lodhjes. Është provuar klinikisht
për të reduktuar shenjat e para të plakjes për të rritur shkëlqimin dhe për të minimizuar poret. Hidratim24 orë.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik.
Hipoalergjenik.
Nuk përmban Paraben .
Me ujin mineral Termal Vichy.

PËRDORIMI
Aplikoni në mëngjes në lëkurë të pastër, pas serumit tuaj.

Lloji i lëkurës: për lëkurë normale dhe të kombinuar.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të thate

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Idealia Normal Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *