Eucerin Night Cream 5% Urea

Spastroje

Kujdes intensiv natën për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
Rigjallëron intensivisht fytyrën gjatë gjumit, duke e lënë të butë, të butë dhe të hidratuar.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të shtrënguar të fytyrës
• Krem hidratues intensiv i natës
• I kompensn agjentët lagështues natyral, urenë dhe laktatin.

Eucerin Noćna kremi me 5% ure i dedikohet:
– Kujdesit të përditshëm për natën të lëkurës të thatë, shumë të thatë dhe të shtrënguar të fytyrës
– Kujdesit shtesë te ekzema atopike dhe psoriaza
– Produkti nuk është i parfumuar dhe nuk përmban ngjyra me çka edhe është zvogëluar rreziku nga zhvillimi i acarimit dhe alergjive.

Efektet e përdorimit:
– Çon në përmirësim të menjëhershëm të hidratimit dhe lehtësimit të ndjenjën së lëkurës së shtrënguar
– Lëkura bëhet e butë dhe e lëmueshme.

Efikasiteti i lartë dhe toleranca e mirë janë të vërtetuara me studime klinike dermatologjike dhe te personat me sëmundje të lëkurës – ekzemë atopike dhe psoriazë.

PËRDORIMI
Kremi të aplikohet rregullisht në mbrëmje në lëkurën e fytyrës paraprakisht të pastruar mirë.
PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të thate

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Night Cream 5% Urea”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *