Eucerin Man Cream

Spastroje

• Rigjeneron, qetëson dhe në mënyrë intensive e ushqen lëkurën
• Për lëkurë të ndjeshme dhe problematike

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Lëkura e meshkujve është e ekspozuar në stres të përditshëm dhe për këtë arsye i nevojitet kujdesi i posaçëm. Kremi I RI Eucerin për HIDRATIM TË THELLË siguron hidratim 24-orësh.

Inovacioni:
Formulimi i këtij kremi është i bazuar në zbulimin për të cilin është marrë çmimi Nobel, e ky është zbulimi i Akuaporinëve, kanaleve të cilat e mundësojnë transportin e ujit nga njëra qelizë në tjetrën.
 Siguron hidratim të menjëhershëm dhe 24-orësh
 Me përdorim të rregullt lëkura është e hidratuar në mënyrë optimale, madje edhe në shtresat e thella të lëkurës
 Përthithet shpejtë, nuk është e yndyrshme dhe nuk është ngjitëse

Rezultati:
Lëkura është e freskuar, e shëndoshë dhe e hidratuar në mënyrë optimale. Toleranca e mirë është e dëshmuar madje edhe te dermatiti atopik

PËRDORIMI
Pastroni lëkurën e fytyrës dhe qafës, pastaj aplikoni këtë produkt me një masazh të butë, pa presion.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

150ml, 50ml, 75ml

Forma Farmaceutike

Balsam, Krem, Xhel

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës, Të ndjeshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Man Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *