Eucerin Man Anti Age Cream

Spastroje

• Rigjeneron, qetëson dhe në mënyrë intensive e ushqen lëkurën
• Për lëkurë të ndjeshme dhe problematike

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Lëkura e meshkujve është e ekspozuar në stres të përditshëm dhe për këtë arsye i nevojitet kujdesi i posaçëm. Kremi I RI Eucerin Intensiv ANTI-AGE e hidraton dhe e rivitalizon lëkurën dhe lufton kundër shenjave të para të plakjes.
Inovacioni:
Formulim i lehtë, jo i yndyrshëm dhe i cili nuk ngjitet përmban 3 përbërës shumë efikas: Q10, Acidin Hialuronik dhe UVA mbrojtjen.
o E aktivizon procesin fiziologjik të rigjenerimit.
o Lufton kundër plakjes së parakohshme të lëkurës të shkaktuar nga UVA .
o Siguron hidratim 24-orësh.
Rezultati:
Lëkura është përplot energji, e lëmuar dhe e shëndoshë. Simptomat e plakjes janë të zbutura. Toleranca e mirë është e dëshmuar madje edhe te dermatiti atopik

PËRDORIMI:
Xheli të vendoset në shuplaka dhe të fërkohet në fytyrë të lagësht.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

150ml, 50ml, 75ml

Forma Farmaceutike

Balsam, Krem, Xhel

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës, Të ndjeshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Man Anti Age Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *