Eucerin Antiprespirant Strong 50ml

Spastroje

• Për djersitje të tepruar
• Pakësim i djersitjes për 91%
• Veprim 72 orë
• Klinikisht i dëshmuar në pakësimin e djersitjes dhe aromës së pakëndshme
• Pa alkool

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Një deodorant antiperspirant me aromë të lehtë, pa alkool, i cili është provuar klinikisht se mbron nga djersa dhe aroma për 48 orë. Ideale për ata që përjetojnë djersitje të rëndë. Deodorant antiperspirant roll-on.

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Me aromë të lehtë.

PËRDORIMI
Aplikoni pas dushit – në mëngjes dhe / ose në mbrëmje.
Lëreni të thahet para se të vishni rrobat për të parandaluar njollosjen.

KUJDES
Mos e përdorni nëse lëkura juaj është e irrituar ose e dëmtuar ose nëse jeni alergjik ndaj ndonjë prej përbërësve. Mbajeni larg fëmijëve.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Roll-on, Sprej

Qëllimi

Për djersitje

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Deodorantë & Antiprespirant

Kohëzgjatja

24H, 48H, 72H

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Antiprespirant Strong 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *