Eucerin Acute Lip

Spastroje

Kujdes intensiv i menjëhershëm për buzët e thata dhe jashtëzakonisht të thata
Një balsam mjaft efektiv që qetëson dhe hidraton menjëherë buzët e thata dhe të çara, si dhe zonën periorale rreth buzëve.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Kujdes i buzëve me efikasitet të lartë
• Për buzë shumë të thata dhe të plasaritura.
• Pa parfum dhe lëndë konservuese.

Rekomandohet si kujdes i përditshëm për buzët shumë të thata dhe të plasaritura si dhe te problemet periorale të buzëve te gjendjet si:
• ekzema atopike,
• lëkura e thatë e buzëve gjatë përdorimit të terapive të caktuara,
• ekzema periorale.

Studimet klinike e kanë vërtetuar efikasitetin dhe tolerancën e shkëlqyeshme në lëkurë, madje edhe të lëkura e dëmtuar.
PËRDORIMI
1. Sigurohuni që buzët tuaja të jenë të thata para se të aplikoni.
2. Vendosni një shtresë të hollë të Balsamit Akut të Buzëve në buzët tuaja.
3. Përdorni aq shpesh sa kërkohet.

PAKETIMI
10 ml

Informacion shtesë

Sasia

10ml

Forma Farmaceutike

Balsam

Qëllimi

Për buzë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për buzët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Acute Lip”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *