Dermablend 3D Correction Foundation 25 Nude

Spastroje

Pudër e lëngët, korrigjuese dhe mbuluese për lëkurë të yndyrshme.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Pudra jonë e lëngët e parë korrigjuese për të mbuluar, dhe për të përmirësuar pamjen e lëkurës së prirur ndaj akneve.
Dermablend 3D me efekt të lartë mbulues është i pasuruar me përbërësit si acidin salicilik dhe eperulinin, që qetësojnë lëkurën dhe reduktojnë shfaqjen e problemeve të lëkurës.
Dukje natyrale, e butë dhe pa shkëlqim deri në 16 orë. SPF 25.
Ofron korrigjim të menjëhershëm të lëkurës.
Ndihmon fshehjen e pikave dhe çrregullimeve të akneve.
Redukton pamjen e skuqjes.
Lëkura duket e pastër.
Matifikon lëkurën për një dukje natyrale.
Rekomanduar nga dermatologët.

-Hipoalergjenik.
– Testuar nën kontroll dermatologjik.
– Jo-komedogjenik.
– Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Vendoseni pudrën me anë të gishtave apo sfungjerit ose brushës për aplikim të pudrës. Përsëriteni derisa të keni arritur mbulim të dëshiruar.

Lloji i lëkurës: e yndyrshme, e prirur për akne.
PAKETIMI
30 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml

Lloji i lëkurës

Të yndyrshme

Faktori mbrojtës

25

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Ngjyra

15 Opal, 25 Nude, 35 Sand, 45 Gold

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dermablend 3D Correction Foundation 25 Nude”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *