Dercos Shampo Micropeel

Spastroje

Qetëson dha pastron skalpin dhe ndihmon flokët të fitojnë volumin dhe butësinë e munguar. Testuar dermatologjikisht në trajtimin e zbokthit të yndyrshëm dhe shumë rezistent.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Një shampo për pastrim të thellë të lëkurës së kokës, provuar dermatologjikisht për të lehtësuar zbokthin kokëfortë në lëkurë të kokës së yndryshme. Për flokë të pastër dhe të bukur, çdo ditë.

Qetëson dhe pastron kokën.
Ndihmon flokët të rifitojnë butësinë dhe volumin.
Cilësi freskuese e xhelit siguron rehati të menjëhershme.
Zbutë kruajtjet dhe largon zbokthin.
Përmban acid salicilik, LHA dhe rruza të vogëla kernel kajsi -për rigjallërim të flokut.
Piroktoni aktiv- ndihmon për të qetësuar dhe pastruar lëkurën e kokës.
Të pasuruar me Glycerol, polimer dhe Niacinamede për të sjellë në formë flokët.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.
Nuk përmban Silikon.

PËRDORIMI
Shpëlani flokët tërësisht me ujë të ngrohtë
Aplikoni Shampo Dercos Micro Peel nga rrënjët deri te maja.
Shpëlani tërësisht për një ndjesi freskie dhe të pastër të flokëve.

PAKETIMI
200 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Forma Farmaceutike

Shampon

Qëllimi

Kundër zbokthit

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dercos Shampo Micropeel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *