Dercos Shampoo Densi Solution

Spastroje

Ky shampo rekomandohet për flokë të brishtë dhe të pakët. Me këtë shampo flokët duken më të plota dhe më të dendura.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Një shampo për pastrim të përditshëm të flokëve, për flokë më të trashë dhe më të shëndetshëm.
Flokët janë me shkëlqim, voluminoze dhe të shëndetshme.
Rrit volumin dhe trashësinë e flokëve në vetëm 6 javë.
Ky shampo i pasuruar me Rhamnose dhe filloxane përmirëson cilësinë e kokës dhe i bën flokët të fortë dhe më rezistente.
Për gratë e shqetësuara me humbjen e masës së flokëve. Kjo humbje identifikohet nga një rënie në rezistencën kapilare (flokët janë dobësuar dhe më pak rezistente), një rënie në trashësinë e fibrave të flokëve (flokët duken më të hollë se më parë) dhe nga një rënie në sasinë e flokëve.
Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.
Nuk përmban Silikon.

PËRDORIMI
Aplikoni shampon në lëkurën e kokës dhe në flokë të lagur. Masazhoni butësisht dhe shpëlani. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlajeni menjëherë me shumë ujë.

PAKETIMI
200 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Forma Farmaceutike

Shampon

Qëllimi

Mirëmbajtja e flokëve

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dercos Shampoo Densi Solution”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *