Cystiphane Biorga Anti-Hair Loss Shampo

Spastroje

Shampon kundër ramjes së flokëve
Shamponi Cystiphane kundër rënies së flokëve është një shampon i butë që është ideal për të luftuar rënien e flokëve, falë përzierjes së përbërësve aktivë që janë thelbësor për flokë të shëndetshëm.
Ky shampon siguron veprim efektiv gjithëpërfshirës për të ndihmuar në luftimin e rënies së flokëve:
• Ngadalëson rënien e flokëve.
• Mbron fibrat e flokëve nga faktorët e jashtëm të dëmshëm.
• Pastron butësisht pa u tharë dhe respekton ekuilibrin natyror të kokës.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Shampon kundër ramjes së flokëve
Shamponi Cystiphane kundër rënies së flokëve është një shampon i butë që është ideal për të luftuar rënien e flokëve, falë përzierjes së përbërësve aktivë që janë thelbësor për flokë të shëndetshëm. Ky shampon siguron veprim efektiv gjithëpërfshirës për të ndihmuar në luftimin e rënies së flokëve:
• Ngadalëson rënien e flokëve.
• Mbron fibrat e flokëve nga faktorët e jashtëm të dëmshëm.
• Pastron butësisht pa u tharë dhe respekton ekuilibrin natyror të kokës.

PËRBËRËSIT
Përbërësit kryesorë aktivë:
• Zink piritioni ngadalëson humbjen e flokëve dhe rrit dendësinë e flokëve.
• Prekursori i Cisteinës dhe vitaminës B6 mbrojnë folikulin e flokëve nga dëmtimi i elementeve të jashtme.
• Acidi hialuronik parandalon tharjen e flokëve dhe zvogëlon acarimin e kokës.
• Baza pastruese e saj me tolerancë të lartë pastron butësisht flokët pa i tharë dhe bën më të lehtë stilimin.

Formula e tolerancës së lartë:
0% paraben
0% fenoksietanol
0% silikon
0% aromë
Hipoalergjik

Përbërja e detajuar:

Ujë, laurat sulfati i natriumit, glicerinë, disodium kokoamfodiacetat, kokamide MEA, zink piritione, polikuaternum-10, natrium klorid, acid citrik, sodium benzoate, PEG-80 gliceril kokate, piridoksine HCL, tetranatriumi EDTA, zink PCA, polinaftalensulfonat natriumi, acetat natriumi, acetil cisteinë, hialuronat natriumi, alkool izopropil.

PËRDORIMI
Vendoseni në flokë të lagur duke masazhuar butë, lëreni të veprojë dhe shpërlajeni mirë.
Përdorni 3 herë në javë vetë, ose në kombinim me locion kundër humbjes së flokëve Cystiphane për rezultate më të mira.

KUJDES
Nëse ndodh kontakti me sy, shpërlajeni tërësisht.

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Qëllimi

Renia e flokeve

Brendi

Biorga

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cystiphane Biorga Anti-Hair Loss Shampo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *