Vichy Homme Hydra Mag C+

Spastroje

Kundër lodhjes për fytyrë dhe zonën e syve për të tonifikuar lëkurën dhe për të zvogëluar fryrjen dhe rrathët e errët.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Krem kundër lodhjes 2në1 për fytyrë dhe sy, trajtim që forcon lëkurën dhe zvogëlon shenjat e lodhjes. Kombinimi i magnezit, vitaminës C e fosforiluar dhe Dextran çdo ditë rimbush lëkurën tuaj me energji, ul ënjtjet dhe rrathët e errëta në zonën rreth syve dhe ndihmon lëkurën tuaj për të luftuar kundër agresioneve të jashtme.
Hidraton lëkurën tuaj dhe e bën atë më të fortë çdo ditë. Shenjat e lodhjes zvogëlohen dukshëm.
Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.
Hipoalergjenik.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrën e pastruar.

Lloji i lëkurës: shumë e thatë, e thatë, normale, e yndyrshme, e kombinuar, e ndjeshme.
PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Forma Farmaceutike

Krem

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Gjinia

Për meshkuj

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vichy Homme Hydra Mag C+”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *