Vichy Deodorant 48Hour Sensitive Skin

Spastroje

Deodorant për burra dhe gra të të gjitha moshave, përshtatës për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Qëndroni të mbrojtur dhe të freskët për deri në 48 orë me deodorant të Vichy-it që thahet shpejtë dhe pa alumin. Pa kripëra alumini dhe alkool 0% *. Përmban një kombinim të glukonatit të zinkut dhe 15 mineraleve nga uji mineralizues i Vichy-it për efikasitet kundër aromës me provitaminën B5 qetësuese. Përmban perlitin, një parfum që thith aromën, deodorant pa alumin i cili mbron sqetullat nga aroma e përditshme.

Formula hipoalergjike.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Përfitimet kryesore:
• Deodorant pa alumin
• 48 orë mbrojtje
• Formulë e shpejtë e thatë
• Përbërës natyralë kundër aromës
• I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
• Hipoalergjik
• Pa paraben dhe alkool
• Jepni rehati lëkurës së sqetullës
• Hipoalergjik
• I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
• Testuar klinikisht nën kontrollin dermatologjik.

PËRDORIMI
Përdorni deodorantin çdo ditë pas dushit. Vendosni në lëkurë të pastër, të thatë dhe jo të irrituar.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

125ml, 50ml, 50ml+50ml

Forma Farmaceutike

Roll-on, Sprej

Qëllimi

Për djersitje

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Deodorantë & Antiprespirant

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vichy Deodorant 48Hour Sensitive Skin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *