Vichy Deodorant Anti Transpirant 48h Spray

Spastroje

Vichy Deodorant Aerosol Anti-Perspirant 48h është një sprej deodorant që mbron nga djersitja e rëndë deri në 48 orë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Për meshkujt dhe femra e të gjitha moshave që duan të kontrollojnë djersën e tepërt me një produkt efikas që tolerohet mirë nga lëkura.

Ky deodorant sprej përfshin:
Kripë alumini, një agjent aktivizues anti-perspirant që rregullon djersën.

Përbërësit aktivë antiperspirantë që përmban ky aerosol ju ofrojnë një freski intensive të menjëhershme dhe siguri të përsosur për 48 orë.
Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.
Nuk përmban Paraben.
Nuk ka alkool.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.

PËRDORIMI
Aplikoni sprejin çdo ditë në sqetull të pastër dhe të thatë.

PAKETIMI
125 ml

Informacion shtesë

Sasia

125ml, 50ml, 50ml+50ml

Forma Farmaceutike

Roll-on, Sprej

Qëllimi

Për djersitje

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Deodorantë & Antiprespirant

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vichy Deodorant Anti Transpirant 48h Spray”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *