Sniztop

Spastroje

SniZtop® është një shtesë natyrore dietike që përmban ovomukoide, proteina specifike 100% me burim natyral, që derivojnë nga albumina e gjetur tek vezët e thëllëzës, dhe zinku, një lëndë ushqyese që kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.
SniZtop® ju ndihmon të përballeni me agresione sezonale falë formulës së saj tij natyrale dhe të provuar klinikisht.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
SniZtop® është një shtesë natyrore dietike që përmban ovomukoide, proteina specifike 100% me burim natyral, që derivojnë nga albumina e gjetur tek vezët e thëllëzës, dhe zinku, një lëndë ushqyese që kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.
SniZtop® ju ndihmon të përballeni me agresione sezonale falë formulës së saj tij natyrale dhe të provuar klinikisht.

PËRBËRËSIT
Dy tableta përmbajnë: SniZtop® pluhur 84 mg dhe zink 1.5 mg Zink (15% e NRV *).
Përbërësit tjerë: agjent trashës: sorbitol; celulozë mikrokristaline, vezë thëllëze e koncentruar; shija: shije natyrale portokalli; agjent zbërthyes: stearat magnezi; bisglicinat i zinkut. Përmban sorbitol.

*NRV = vlera referuese e lëndës ushqyese.

PËRDORIMI
1 deri në 2 tableta për dozë, me shfaqjen e simptomave. Të përsëritet sipas nevojës deri në 5 herë në ditë.
Tabletat duhet të përtypen butësisht dhe të lihen të treten në gojë, mundësisht jo gjatë ngrënies.

KUJDES
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Nëse keni ndjeshmëri të lartë (alergji) ndaj disa prej përbërësve të produktit.
Nëse jeni shtatzënë, apo jeni në gji dhënie, po merrni ndonjë ilaç ose planifikoni ndonjë procedurë mjekësore, ju lutemi këshillohuni me mjekun tuaj të kujdesit shëndetësor para se të merrni ndonjë shtesë dietike.
Konsumimi i tepruar mund të japë efekte laksative.
Një ndryshim natyral në ngjyrë mund të shfaqet me kalimin e kohës, pa cenuar cilësinë e produktit.

RUAJTJA
Të ruhet në temperaturë të dhomës deri në 250 C.
Ruani në një vend të pa arritshëm nga fëmijët!

PAKETIMI
30 tableta

Informacion shtesë

Sasia

30

Forma Farmaceutike

Tableta përtypëse

Qëllimi

Sistemi imunitar

Brendi

Bionika Pharmaceutical

Barna

Alergji & Sinus

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sniztop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *