Slow Age Night&Mask

Spastroje

Krem nate dhe maskë nate Vichy Slow Age oksigjenon lëkurën dhe përshpejton ripërtëritjen e qelizave.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Kjo krem rigjeneruese dhe maskë ndihmon për të përmirësuar nivelet e oksigjenit të lëkurës për të fituarnjë shkëlqim rrezatues, të shëndetshëm në mëngjes. E bën këtë përmes një formule mbrojtëse dhe
korrektuese që përfshin 100% resveratrol të pastër dhe natyral, dhe Baikalin antioksidant.
Cilësi e freskët xheli, e cila absorbohet shpejt me një aromë të lehtë dhe të këndshme.
Pas aplikimit, lëkura menjëherë ndihet e hidratuar, njomë dhe e lëmuar.

Në mëngjes, lëkura duket e freskët dhe e shëndetshme, me një shkëlqim rrezatues.
Pas vetëm 4 javëve, cilësia e lëkurës është rigjeneruar dhe pigmentimi është reduktuar.
Resveratrol 100% i pastër dhe natyral është i njohur për të ndihmuar në stimulimin e sistemit mbrojtës
antioksidant të lëkurës.
Përmban Ekstrakt e rënjës Baïkalin, i njohur për vetitë antioksidante të spektrit të gjerë që parandalojnë
dhe korrigjojnë pigmentimin e shkaktuar nga UV

Formuluar me Bifidus dhe Vitamina B3 – për të rigjeneruar dëmtimet e përditshëm të lëkurës,
përforcimin e funksionit pengues të lëkurës kundër agresorëve urban.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik.
Hipoalergjenik .

Nuk përmban Paraben.

Me ujin mineral Termal Vichy.

PËRDORIMI
Aplikoni si krem në një shtresë të hollë çdo natë. Në fytyrë dhe qafë, duke u kujdesur për të shmangur
zonën delikate të syve .
Përdorni si një maskë një herë në javë. Aplikoni në fytyrë dhe qafë në një shtresë më të trashë dhe lërenipër 10 minuta. Hiqni çdo tepricë me një leckë të thatë dhe përfundoni me një spërkatje të ujit mineral
termal Vichy.
Lloji i lëkurës: për të gjitha tipet e lëkurës.
PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Forma Farmaceutike

Krem + Mask

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Slow Age Night&Mask”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *