Slow Age Fluid

Spastroje

Slow age hidraton dhe mbron lëkurën kundër plakjes.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Slow Âge Fluid përmban një sistem filtrimi që ofron mbrojtje nga dielli SPF 25 për mbrojtjen e
përditshme të spektrit të gjerë kundër UV, duke përfshirë UVA. Është formuluar me tre përbërës aktiv
të frymëzuar nga natyra: antioksidantin Baikalin, Bifidus të përfitur nga probiotikët dhe Uji termal mineral Vichy. Kjo formulë e provuar shkencërisht ngadalëson shfaqjen e shenjave të plakjes.
Ndihmon për të parandaluar dhe korrigjuar dëmet e shkaktuara nga ekspozimimet mjedisore. Lëkura
ndihet më e fortë, hidratuar dhe më e ndritshme. Ditë pas dite, lëkura ndjehet e freskët dhe e hidratuar.
Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik.
Hipoalergjenik.

Nuk përmban Paraben.

Me ujin mineral Termal Vichy.

PËRDORIMI
Aplikoni Slow Âge Fluid në fytyrë dhe qafë të pastër. Ruani zonën e syve.

Lloji i lëkurës: për lëkurë normale të kombinuar.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar

Forma Farmaceutike

Fluid

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Slow Age Fluid”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *