Slow Age Cream

Spastroje

Slow Age hidraton dhe mbron lëkurën kundër plakjes.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Slow Âge krem përmban një sistem filtrimi që ofron mbrojtje nga dielli SPF 30 për mbrojtje të
përditshme të spektrit të gjerë kundër-UV, duke përfshirë UVA. Është formuluar me tre përbërës aktiv
të frymëzuar nga natyra: antioksidantin Baikalin, Bifidus i përfitura nga probiotikët dhe Ujë termal
mineral Vichy. Kjo formulë e provuar shkencërisht ngadalëson shfaqjen e shenjave të plakjes.
Lëkura ndihet e hidratuar, e butë dhe e fortë. I përshtatshëm për lloje të lëkurës normale / të thata.
SPF 30.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik.
Hipoalergjenik.

Nuk përmban Paraben.

Me ujin mineral Termal Vichy.

PËRDORIMI
Aplikoni Slow Âge Cream në fytyrë dhe qafë të pastër. Ruani zonën e syve.

Lloji i lëkurës: për lëkurë normale dhe të thatë.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

Normale dhe të thatë

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Slow Age Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *