Slim Weight Loss

Spastroje

Guarana promovon metabolizmin e yndyrave dhe ndihmon për të kontrolluar peshën, dhe përdoret për të rritur nivelet e energjisë dhe gjithashtu mbështet qartësinë mendore dhe përqendrimin.
Ekstraktet e çajit të gjelbër mbështesin nivelet e kolesterolit Brenda vlerave normale. Ekstraktet e çajit të gjelbër janë një lëndë ushqyese e rëndësishme që rekomandohet gjithashtu për mbështetjen e duhur të nyjeve, shëndetin e zorrëve dhe menaxhimin e peshës. Është një antioksidant i fuqishëm për mbështetje të metabolizmit. Gjithashtu është zbuluar se ndihmon në mbrojtjen nga stresi oksidativ dhe gjithashtu mund të ndihmojë për të mbajtur një përgjigje të shëndetshme ndaj stresit normal metabolik.
Acetil-L-Karnitina (ALC) është një aminoacid i modifikuar që mbështet prodhimin e energjisë qelizore duke ndihmuar në transportin e yndyrës në mitokondria ku shndërrohet në ATP (karburant qelizor). ALC është një formë shumë e bio-disponueshme e karnitinës që mund të kapërcejë pengesën gjak-tru, ku ndihmon në menaxhimin e dëmtimit oksidativ, mbështet funksionin e mitokondrisë dhe ndihmon në ruajtjen e aktivitetit normal të neurotransmetuesit. Studimet klinike sugjerojnë që ALC ndihmon në ruajtjen e shëndetit optimal neurologjik.
Niacina (Vitamina B3) mbështet funksionin kardiovaskular. Është gjithashtu e nevojshme për metabolizmin normal të yndyrave dhe çlirimin e energjisë nga karbohidratet.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Guarana promovon metabolizmin e yndyrave dhe ndihmon për të kontrolluar peshën, dhe përdoret për të rritur nivelet e energjisë dhe gjithashtu mbështet qartësinë mendore dhe përqendrimin.
Ekstraktet e çajit të gjelbër mbështesin nivelet e kolesterolit Brenda vlerave normale. Ekstraktet e çajit të gjelbër janë një lëndë ushqyese e rëndësishme që rekomandohet gjithashtu për mbështetjen e duhur të nyjeve, shëndetin e zorrëve dhe menaxhimin e peshës. Është një antioksidant i fuqishëm për mbështetje të metabolizmit. Gjithashtu është zbuluar se ndihmon në mbrojtjen nga stresi oksidativ dhe gjithashtu mund të ndihmojë për të mbajtur një përgjigje të shëndetshme ndaj stresit normal metabolik.
Acetil-L-Karnitina (ALC) është një aminoacid i modifikuar që mbështet prodhimin e energjisë qelizore duke ndihmuar në transportin e yndyrës në mitokondria ku shndërrohet në ATP (karburant qelizor). ALC është një formë shumë e bio-disponueshme e karnitinës që mund të kapërcejë pengesën gjak-tru, ku ndihmon në menaxhimin e dëmtimit oksidativ, mbështet funksionin e mitokondrisë dhe ndihmon në ruajtjen e aktivitetit normal të neurotransmetuesit. Studimet klinike sugjerojnë që ALC ndihmon në ruajtjen e shëndetit optimal neurologjik.
Niacina (Vitamina B3) mbështet funksionin kardiovaskular. Është gjithashtu e nevojshme për metabolizmin normal të yndyrave dhe çlirimin e energjisë nga karbohidratet.

PËRBËRËSIT
(Për 1 kapsulë): agjenti shtues: fosfat dikalciumi, ekstrakti i frutit mjedër (Rubus idaeus) 10:1 (maltodekstrinë), mbështjellësi i kapsulës: hidroksipropilmetilcelulozë, agjent shtues: celulozë mikrokristaline, nikotinamid, ekstrakt i gjethes së çajit të gjelbërt (Camellia sinensis) 4:1, ekstrakt i farës guarana (Paullinia cupana) (4:1) (maltodekstrinë, kafeinë – 1 mg, agjent ngjyrosës: karamel sulfit amoniaku (E150d), agjentë anti-ngurtësues: kripëra të acideve yndyrore të magnezit, dioksid silikoni, N-acetil-L-karnitin.

Përbërësit 1 kapsulë
Niacin/Vitaminё B3 16 mg NE (100% e VRU*)
Mjedër (Rubus idaeus) ekstrakti i frutave 10:1 150 mg
Çaj i gjelbërt (Camellia sinensis) ekstrakt i gjethes 4:1 10 mg
Guarana (Paullinia cupana) ekstrakt i farës 4: 1 10 mg
N-acetil-L-karnitinë 2 mg
* Vlera referente ushqyese

PËRDORIMI
1 kapsulë në ditë për të rriturit.

KUJDES
Nuk rekomandohet për fëmijët dhe gratë shtatzëna!
Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Mos përdorni shtesën ushqimore si zëvendësim për dietën e shëndetshme dhe të balancuar!

RUAJTJA
Të ruhet larg nga fëmijët!
Tё ruhet në paketim origjinal, në vend të thatë, në temperaturë dhome!

Informacion shtesë

Sasia

30, 60

Qëllimi

Humbje peshe

Brendi

Herb's

Humbje Peshe & Palestër

Menaxhimi i Peshës

Forma Farmaceutike

Kapsulë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Slim Weight Loss”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *