Sebophane Biorga Oil Controll Shampo

Spastroje

Sebophane Shampoo Oil Control është një shampon i cili përdoret për higjienën e flokëve për përdorim të shpeshtë, veçanërisht i indikuar për flokë të yndyrshëm, të rënda dhe pa shkëlqim.
Me një strukturë të lëmuar dhe me aromë të këndshme, eliminon sebumin e tepërt dhe ndihmon në kontrollimin e prodhimit të tij, për flokë me një pamje të pastër dhe të butë për më shumë kohë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Sebophane Shampoo Oil Control është një shampon i cili përdoret për higjienën e flokëve për përdorim të shpeshtë, veçanërisht i indikuar për flokë të yndyrshëm, të rënda dhe pa shkëlqim.
Me një strukturë të lëmuar dhe me aromë të këndshme, eliminon sebumin e tepërt dhe ndihmon në kontrollimin e prodhimit të tij, për flokë me një pamje të pastër dhe të butë për më shumë kohë.
Ky shampon përmban në formulimin e tij një bazë të butë larjeje dhe një kompleks proteinik të nxjerrë nga Palustrine Pine of America, e pasur me përbërës rregullues të sebumit (zink dhe pidolate bakri), të cilat vonojnë migrimin e sebumit përgjatë rrënjës së flokëve.

PËRBËRËSIT
Ujë, laurat sulfati i natriumit, decil glukosid, kokamide DEA, PEG-80 gliceril kokat, proteina soj e hidrolizuar abiotike e kaliumit, parfum, zink PCA, natrium klorid, tetrasodium EDTA, DMDM hidantoin, acid citrik, bakër PCA, polikuaternum -10, kalium sorbat, natriu acetat, isopropilakool Cl42090.

PËRDORIMI
Vendosni 3 deri në 4 herë në javë në flokë të lagur, duke masazhuar butë. Lëreni të veprojë për 3 deri në 5 minuta. Shpëlajeni tërësisht me ujë.
KUJDES
Shpërlajeni me kujdes në rast të kontaktit me sytë.

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Qëllimi

Mirëmbajtja e flokëve

Brendi

Biorga

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sebophane Biorga Oil Controll Shampo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *