Purethe Thernale One Step Milk Cleanser 3in 1

Spastroje

Pastrues, toner dhe largues i makiazhit të syve.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Pastrues ultra-i shpejtë dhe praktik për lëkurë të ndjeshme. Pastron lëkurën, tonet dhe heq të gjitha
papastërtit e kozmetikës. Cilësi unike e këtij qumështi është aq qetësues dhe i freskët e i rehatshëm si një losion. Lë lëkurën të ndihet e pastër dhe pa yndyrë.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.

Me qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben .
PËRDORIMI
Aplikoni me një pambuk në fytyrë dhe në sy. Nuk ka nevojë për shpërlarje.
Nuk ka nevojë të përdorni toner më pas.

Lloji i lëkurës: për lëkurë dhe sy të ndjeshëm.

PAKETIMI
200 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Lloji i lëkurës

Të ndjeshme

Forma Farmaceutike

Qumësht pastrues

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Purethe Thernale One Step Milk Cleanser 3in 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *