Purethe Thermale Mineral Micellar Sensitive

Spastroje

Qumështi Vichy Pureté Thermale Mineral Micellar pastron butësisht lëkurën nga papastërtitë dhe mbetjet e kozmetikës, ndërsa hidraton dhe rehaton lëkurën, duke qenë perfekt për lëkurën e thatë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
E lë lëkurën të hidratuar, të pastër dhe të këndshme falë formulimit të saj unik . Pasi të aplikoni me një
pambuk, fytyra dhe sytë pastrohen në mënyrë të përkryer dhe të gjitha mbetjet e kozmetikës hiqen.

PËRBËRËSIT
Përmban polifenolet e çajit të bardhë të njohur për vetitë e tij hidratuese.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik .

Me qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni me një pambuk në fytyrë dhe në sy. Nuk ka nevojë për shpërlarje.
Nuk ka nevojë të përdorni një toner më pas.

Lloji i lëkurës: për lëkurë të thatë.

PAKETIMI
400 ML

 

Informacion shtesë

Sasia

400ml

Lloji i lëkurës

Të kombinuar dhe të yndyrshme, Të ndjeshme, Të thate

Forma Farmaceutike

Qumësht pastrues, Ujë micellar

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Purethe Thermale Mineral Micellar Sensitive”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *