Odourless Garlic Oil

Spastroje

Me komponimet e saj që përmbajnë squfur, përmbajtje e lartë e mineraleve të gjurmëshme dhe enzimave, hudhra ka treguar aftësi anti-virale, anti-bakteriale, anti-fungale dhe antioksiduese.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Hudhra është përdorur për mijëra vjet si një barishte e dobishme dhe si një erëza e kuzhinës. Historia e saj fillon që nga Kina antike, ku që atëherë është bërë një element i rëndësishëm i praktikave tradicionale shëndetësore kineze. Kjo formulë ofron një koncentrat vaji hudhre me cilësi të lartë.
Me komponimet e saj që përmbajnë squfur, përmbajtje e lartë e mineraleve të gjurmëshme dhe enzimave, hudhra ka treguar aftësi anti-virale, anti-bakteriale, anti-fungale dhe antioksiduese.

PËRBËRËSIT
Ekscipientet: vaj luledielli, kapsula: xhelatinë, glicerinë, ujë; ekstrakt hudhëre (500: 1) – 2 mg.

PËRDORIMI
1 kapsulë çdo ditë. Të merren me ushqim.

KUJDES
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Mos përdorni suplementin e ushqimit si zëvendësim të një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar!
Nëse jeni shtatzënë, po ushqeheni me gji, po merrni ndonjë ilaç ose planifikoni ndonjë procedurë mjekësore, ju lutemi këshillohuni me mjekun tuaj të kujdesit shëndetësor para se të merrni ndonjë shtesë dietike.
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm për fëmijët!
Ruhet në paketim origjinal, në vend të thatë, në temperaturë dhome!

Informacion shtesë

Sasia

60

Forma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Sistemi imunitar

Brendi

Herb's

Vitamina & Suplemente

Bimor

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Odourless Garlic Oil”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *