Nova Carbone

Spastroje

Suplement ushqimor i bazuar në karbon perimesh, i cili kontribuon në zvogëlimin e gazrave të tepërta post-prandial (pas ngrënies).

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Suplement ushqimor i bazuar në karbon perimesh, i cili kontribuon në zvogëlimin e gazrave të tepërta post-prandial (pas ngrënies).
Efekti i dobishëm merret duke konsumuar 1 g karbon të paktën 30 minuta para vaktit dhe 1 g karbon menjëherë pas vaktit.

PËRBËRËSIT
Përbërja për 8 tableta: 2268 mg karbon perimesh.
Përbërësit tjerë: pluhur karboni aktiv, niseshte misri, stabilizues (polivinilpirrolidon); agjent anti-ngurtësues; kripëra magnezi të acideve yndyrore.

PËRDORIMI
Merrni 4 tableta me ujë të paktën 30 minuta para ushqimit dhe 4 tableta menjëherë pas ushqimit.

KUJDES
Produkti nuk është menduar si një zëvendësues për një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe duhet të përdoret si pjesë e një jetese të shëndetshme. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve të moshës nën 3 vjeç. Karboni mund të zvogëlojë thithjen e barnave të caktuara kur merren në të njëjtën kohë.

RUAJTJA
Ruani produktin në një vend të freskët dhe të thatë. Data e skadimit e treguar i referohet produktit, të ruajtur në mënyrë korrekte, në paketim të pahapur.

PAKETIMI
40 tableta

Informacion shtesë

Sasia

40

Forma Farmaceutike

Tablet

Qëllimi

Shëndeti tretës

Brendi

Nova Argentina

Vitamina & Suplemente

Bimor

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nova Carbone”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *