Normaderm Tonic

Spastroje

Tonik për lëkurë të yndyrshme.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Tonik pastrues astringjent. Luftimin e papastërtive dhe parandalimin e akneve të fytyrës pa tharjen e lëkurës. Mbyll dukshëm poret, duke arritur kështu një vëmendje më të rregullt.

PËRBËRËSIT
Acid salicilik, Acidi Glikolik dhe LHA

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik .

Me qetësues dhe forcuës të ujit mineral Termal Vichy.

Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni në mëngjes ose mbrëmje me një pambuk në lëkurë të pastruar.
Kushtojini vëmendje të veçantë zonave të prirura për puçrra. Shmangni zonën e syve.
Mos e shpërlani pas aplikimit.
Për efikasitet maksimal, përdorni si një plotësues për Normaderm Gel për pastrim.

PAKETIMI
200 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Forma Farmaceutike

Tonik

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Normaderm Tonic”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *