Normaderm Phytosolution Mattifying Mist

Spastroje

Spreji i parë për kontrollimin e yndyrës, matifikues (largues i yndyrës së tepërt në lëkurë).

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Sebumi (yndyra) i tepërt zvogëlohet. Lëkura freskohet, gjithashtu bën mbrojtje nga ndikimet e
jashtme të dëmshme siç është ndotja.
Matifikon lëkurën deri në 8 orë.

PËRBËRËSIT
Me një kombinim unik të përbërësve:
1. AMINO ACIDE NATYRORE-në mënyrë efektive zvogëlon yndyrën e tepërt.
2. UJI termik vullkanik-forcon barrierën mbrojtëse dhe normalizon Ph.
3. Zbutës dhe hidratues pa e tharë lëkurën.

Pa paraben.
Testuar dermatologjikisht, hipoalergjikisht dhe në lëkurë të ndjeshme. Jo-komedogjenik.

PËRDORIMI
Përdorni 3 herë në ditë ose në çdo kohë sipas nevojës për një efekt shtesë matifikimi.
• Si një produkt i pavarur
• Si pjesë e kujdesit ditor për lëkurën e yndryshme, me probleme
• Përdorimi alternativ: si losion për matifikim (largim të yndyrës së tepërt)
Mund të aplikohet pavarësisht makeupit.

Spërkateni 15 cm larg fytyrës, sytë dhe goja duhet te jenë të mbyllur.
Masat paraprake: Në rast të kontaktit me sytë, shpërlajeni me ujë.

Lloji i lëkurës: i përshtatshëm për lëkurë të kombinuar dhe me yndyrë.

PAKETIMI
100 ML – Sprej

Informacion shtesë

Sasia

100ml

Forma Farmaceutike

Sprej

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Normaderm Phytosolution Mattifying Mist”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *