Normaderm Phytosolution Cream

Spastroje

Normaderm Phytosolution mundësohet nga acidi salicilik: përbërësi më i rëndësishëm i trajtimit të akneve, me origjinë natyrale.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Krem hidratues me veprim të dyfishtë për lëkurë të yndyrshme të prirur me akne dhe njolla. Përveç
mbrojtjesë së barierës së lëkurës dhe kontrollimin e prodhimit të yndrës së tepërt, hidraton lëkurën deri
në 24 orë.

PËRBËRËSIT
Përmban përbërës dermatologjikë me origjinë natyrore, përfshirë acidin salicilik, acidin hialuronik,
probiotikët dhe ujin termal mineral Vichy.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik .

Me qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.

Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Për efikasitet maksimal, filloni duke pastruar fytyrën tuaj me Normaderm Gel për pastrim të thell.
Në fytyrë të thatë e aplikoni një sasi të vogël të Normaderm kremi në fytyrë të paster duke duke
shmangur zonën e syve.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Normaderm Phytosolution Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *