Normaderm Cream Anti Age

Spastroje

Krem kundër plakjes për lëkurë të yndyrshme.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Normaderm kremi largon papërsosmëritë (akne, shenjat pas akneve, poret) si dhe rrudhat,
gjithashtu hidraton lëkurën për 24 orë.

PËRBËRËSIT
Normaderm kundër plakjes kombinon përbërës të njohur dermatologjikë, si acid glikolik, LHA dhe vitaminë C.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.

Me qetësues dhe forcuës të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Për efikasitet maksimal, filloni duke pastruar fytyrën tuaj me Normaderm Gel për pastrim të thell.
Në fytyrë të thatë e aplikoni një sasi të vogël të Normaderm anti-age krem (kundër plakjes).

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Normaderm Cream Anti Age”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *