Normadem Phytosolotuin Volcaninc Mattifying Cleansing Cream

Spastroje

Krem pastrues i bazuar në argjilë që përthith yndyrën dhe që pastron thellësisht lëkurën.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Pastron në mënyrë efektive lëkurën nga papastërtitë dhe sebumi i tepërt (yndyra e tepërt), duke
zvogëluar përgjithmonë dukshëm papërsosmëritë.
Lëkura është dukshëm më e matifikuar dhe pastrohet në mënyrë efektive.

PËRBËRËSIT
1. AMINO ACIDE NATYRORE-në mënyrë efektive zvogëlojnë yndyrën.
2. ACID SALICILIK -zvogëlon papërsosmëritë.
3. PERLITA VOLKANIKE KAOOLI -përthith sebumin (yndyrën).
4. QYMYRI -pastron intensivisht lëkurën.
5. UJI termik vullkanik-forcon barrierën mbrojtëse dhe normalizon pH.

Pa paraben.
Testuar dermatologjikisht, hipoalergjikisht dhe në lëkurë të ndjeshme.

PËRDORIMI
Në mëngjes dhe mbrëmje.
Vendosni një sasi të vogël të kësaj kreme pastruese mat me perlit vullkanik në pëllëmbët tuaj, lagni ato
dhe bëni një emulsion. Pastaj aplikojeni atë në një fytyrë dhe qafë të lagur me lëvizje të lehta rrethore.
Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë dhe thajeni. Pastaj aplikoni Normaderm Phytosolution kremin me një efekt korrigjimi të dyfishtë.

Lloji i lëkurës: i përshtatshëm për lëkurë të kombinuar dhe me yndyrë .

PAKETIMI
150 ml

Informacion shtesë

Sasia

150ml

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Normadem Phytosolotuin Volcaninc Mattifying Cleansing Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *