Neovadiol Phytosculpt Neck And Face Contour Cream

Spastroje

Një balsam shtrëngues dhe forcues për lëkurën në menopauzë që ripërcakton pamjen e kontureve të qafës dhe fytyrës.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Duke synuar shenjat e dukshme të plakjes, ajo përforcon dukshëm, shtrëngon dhe ripërcakton konturët e qafës dhe fytyrës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë lëkurën e ndjeshme. Phytosculpt shkrihet në kontakt me lëkurën për të lejuar thithjen, por pasi të ftohet, balsami shndërrohet në një film që ngre dhe forcon lëkurën. Formuluar me përbërës aktivë me origjinë natyrale, duke përfshirë Phytosterol që tensionon lëkurën, Pro Xylane anti-plakje dhe Ujë termal antioksidues Vine Mineralizues.

Thithet shpejt dhe jo ngjitës ose i yndyrshëm.
Efikasiteti i provuar klinikisht.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Testuar dermatologjikisht.
Hipoalergjik.

PËRDORIMI
Aplikoni kremin në qafë dhe në fytytë, në mëngjes ose në mbrëmje.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

15ml, 30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thatë dhe të ndjeshme

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Neovadiol Phytosculpt Neck And Face Contour Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *