Neovadiol Day Compensating Complex Normal To Combination Skin

Spastroje

Me një formulë unike, të pasuruar me përbërës të përzgjedhur me kujdes, Neovadiol krem i ditës është një krem hidratues që punon për të minimizuar shfaqjen e shenjave të plakjes që mund të shkaktohen nga menopauza.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Gjatë menopauzës ndryshon lëkura juaj, prandaj mund të jetë e nevojshme një trajtim specifik. Vichy Laboratoires kanë formuluar kompleksin e parë kompensues [Acid Hialuronik, Hepes, Pro-Xylane 3%] për të riprodhuar hormonin rinor (DHEA) në lëkurë. Linja e parë që synon të gjitha shenjat e plakjes të shkaktuara nga menopauza: humbja e dendësisë së lëkurës, struktura dhe thatësia e lëkurës.
Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit Termal Vichy .
Nuk përmban Paraben.
Një lëkurë më e fortë, më e dendur me konturet më të përcaktuara (+ 39% në 4 orë). Rahati dhe freski e menjëhershme.

PËRDORIMI
Aplikoni kremin në fytyrë, dekolte dhe qafë, duke shmangur zonën e syve.

Lloji i lëkurës: normale, e kombinuar, e ndjeshme.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

15ml, 30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thatë dhe të ndjeshme

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Neovadiol Day Compensating Complex Normal To Combination Skin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *