Neovadiol Magistral

Spastroje

Si pjesë e gamës Neovadiol, Neovadiol Magistral siguron rehati thelbësore për lëkurën si gjatë ashtu edhe pas menopauzës. Ndryshimet hormonale mund të dobësojnë lëkurën, duke e bërë atë të hollë, të thatë dhe më të ndjeshme ndaj agresioneve të jashtme. Neovadiol Magistral i jep asaj kujdesin shtesë që i nevojitet në mënyrë që të mbështesë strukturën dhe të rindërtojë densitetin e saj.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Néovadiol Magistral është trajtimi i parë i projektuar posaçërisht për gratë në menopauzë dhe pas menopauzës. Formula e saj kombinon 3 vajra vitale: vajin e farës carathamus, vaj krunde orizi dhe gjalpë shea. Kombinuar me Proteic Gf dhe Pro-xylane, ky kompleks siguron lëkurën me ushqimin që i nevojitet dhe rikthen vitalitetin e saj të përgjithshëm.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit Termal Vichy .
Nuk përmbanParaben.

Rezultatet në 1 muaj, lëkura duket e ringjallur dhe e freskët.
PËRDORIMI
Aplikoni kremin në fytyrë, dekolte dhe qafë, duke shmangur zonën e syve.

Lloji i lëkurës: shumë të thatë, të thatë, e ndjeshme.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

15ml, 30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thatë dhe të ndjeshme

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Neovadiol Magistral”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *