Mineralizing Thernal Water

Spastroje

Për të dy gjinit që kërkojnë të zvogëlojnë skuqjen dhe irritimet, duke përmirësuar cilësinë e lëkurës dhe
përforcimin e mbrojtjes natyrore të lëkurës ndaj faktorëve të jashtëm dhe plakjes së parakohshme.Uji
mineral termal Vichy është përzierje unike e 15 mineraleve.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Ribalancues
Uji mineral Vichy rikthen dhe ruan një pH të qëndrueshme, duke lejuar lëkurës të luftojë kundër
agresorëve të jashtëm. Efekti i tij qetësues zbut irritimet dhe reagimet inflamatore.

Forcues
Uji mineral Vichy forcon sistemin e mbrojtjes të lëkurës dhe forcon barrieren e lëkurës kundër
agresorëve të jashtëm.

Rigjenerues
Uji mineral Vichy përshpejton rigjenerimin e lëkurës, duke sjellë shkëlqimin e shëndetshëm dhe
rigjenerim më të shpejt të qelizave të reja në sipërfaqe.
100% i pastër dhe e natyral .

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik .
Pa aromë .

PËRDORIMI
Mbajeni shishen 30 cm larg nga fytyra juaj, pastaj spërkateni në lëvizje rrethore, në lëkurë të pastruar
paraprakisht.
Mund ta përdorni ditën dhe natën përpara aplikimit të produkteve tjera për kujdes të lëkurës.
Lëreni të qëndrojë për disa sekonda, nëse është e nevojshme, thajeni me një pëlhurë të hollë.
Mund të përdoret gjithashtu në çdo moment të ditës për të qetësuar dhe rigjeneruar lëkurën e lodhur, e të stresuar.
Një përdorim tjetër shumë atraktiv është fiksimi i grimit. Provojeni pas aplikimit të pudrës së lëngët
Vichy!
Loji i lëkurës: Për të gjitha tipet e lëkurës.

PAKETIMI
Sprej – 150 ml

Informacion shtesë

Sasia

150ml

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Forma Farmaceutike

Sprej

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mineralizing Thernal Water”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *