Mineral Blend 01 Clay

Spastroje

• Mbulim natyral dhe lëkurë e hidratuar.
• Redukton shenjat e lodhjes.
• Përmirëson gjendjen e lëkurës.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Një formulë e përsosur për një mbulim natyral pa efekt maske.
70% bazë ujore e pasuruar me ujë mineral Vichy për një ndjesi të freskët të menjëhershme pa efekt vaji.
ACID HIALURONIK NATYRL : që hidraton lëkurën dhe jap shkëlqim.
ME PIGMENTET MINERALE: që sigurojnë një ngjyrë të ndritshme me një shkëlqim të freskët.

-Hipoalergjenik.
– Testuar nën kontroll dermatologjik.
– Jo-komedogjenik.
– Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Vendoseni pudrën e lëngët me anë të gishtave apo sfungjerit ose brushës për aplikim të pudrës.
Ajo do të unifikojë, hidratojë dhe do të sigurojë mbulim natyror të papërsosmërive.
Lloji i lëkurës: për të gjitha tipet e lëkurës.

PAKETIMI
30 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml

Ngjyra

01 Clay, 03 Gypsum, 06 Ocher, 09 Agate, 11 Granite, 12 Sienna

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mineral Blend 01 Clay”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *