Mineral 89 75ml

Spastroje

Forcues dhe hidratues i lëkurës me acid hialuronik.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Minéral 89 është një formulë xheli pa yndyrë që kombinon të gjithë fuqinë e ujit Mineral Termal Vichy
me Acidin Hialuronik më origjinë natyrale për të forcuar funksionin e barrieres së lëkurës.
Hidratues dhe forcues i lëkurës, për të mbrojtur atë kundër agresorëve si ndryshimet e motit, stresi,
lodhja dhe ndotja, faktorë që çojnë në lëkurë të lodhur dhe të dehidruar.
Dita pas dite, lëkura ndjehet e hidratuar, e mbushur, me një shkëlqim të shëndetshëm.

• Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik
• Hipoalergjenik.

•Nuk përmban Paraben, aromë, alkool, yndyrë dhe silikone.
• Me qetësues dhe forcues të ujit mineral termal Vichy.

PËRDORIMI
Minéral 89 është hapi i parë në rutinën tuaj në kujdesin e lëkurës.
Mund të aplikohet në fytyrë, në zonën e syve dhe në buzë.
Aplikoni 2 pika në lëkurën tuaj të pastër në mëngjes dhe në mbrëmje. Përdorni si hapin e parë të rutinës
suaj të kujdesit të lëkurës, pa aplikuar shumë presion.

Lloji i lëkurës: për të gjitha tipet e lëkurës.

Informacion shtesë

Sasia

50ml, 75ml

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Forma Farmaceutike

Serum

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mineral 89 75ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *