Mineral 89 50ml

Spastroje

Gel me acid hialuronik për zonën rreth syve.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Minéral 89 gel me acid hialuronik për zonën rreth syve hidraton, ndriçon dhe zbut linjat rreth zonës
delikate të syrit, e cila është veçanërisht e ndjeshme ndaj ndikimit të agresorëve të përditshëm si
mungesa e gjumit, stresi dhe ndotja.
Formula kombinon 89% ujë termal Vichy, acid hiauluronik me origjinë natyrale dhe Kafeinë të Pastër.

Nuk përmban Paraben.
Me qetësues të ujit mineral termal Vichy.

Pa aromë.
Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.

PËRDORIMI
Vendosni një pikë të gelit Mineralit 89 në majë të gishtave dhe aplikojeni në lëkurë të pastër përreth
zonës së syve.

Përdorni në mëngjes dhe mbrëmje.

PAKETIMI
15 ml

Informacion shtesë

Sasia

15ml

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Forma Farmaceutike

Xhel

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mineral 89 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *