Liftacvtiv Supreme Serum 10 Eyes & Lashes

Spastroje

Një serum i fuqishëm forcues i qerpikëve, luftues i rrudhave për zonën e butë të konturit të syve. Zbut dhe ndriçon sytë për të rivendosur një pamje më rinore.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Përmban 10% Rhamnose, një sheqer i bimëve natyrale, që është klinikisht i provuar për të vepruar në përtëritje të lëkurës dhe për të luftuar shenjat e plakjes. Kombinuar me acid hialuronik për një veprim të menjëhershëm mbushës dhe hidratues. Me Ceramides për të forcuar dhe për të mirëmbajtur qerpikët.

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Testuar nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.
Ky serum me efekt të dyfishtë për sy dhe qerpikë, zvogëlon pamjen e rrudhave dhe ndihmon në forcimin e lëkurës rreth syrit. Përforcon edhe qerpikët. Pas 1 muaj, zbut dhe ndriçon lëkurën përreth syve për një pamje më rinore.

PËRDORIMI
Rekomandohet dy herë në ditë, aplikoni një pikë serumi në majë të gishtave tuaj.
Mbyll sytë dhe masazho të gjithë sipërfaqen e syrit dhe qerpikëve.

Lloji i lëkurës: shumë e thatë, e thatë, normale, e yndyrshme, e kombinuar, e ndjeshme.

PAKETIMI
15 ml

Informacion shtesë

Sasia

10ml, 10×1.8ml, 10x2ml, 15ml, 30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thate

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Liftacvtiv Supreme Serum 10 Eyes & Lashes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *