Liftactiv Peptide-C Anti-Aging Ampoule Serum

Spastroje

Një dozë e përqendruar, ditore kundër rrudhave. Mbushni super lëkurën tuaj me ampulën e Vichy, të përqendruar në përbërës kryesorë dermatologjikë për të synuar linjat e imëta dhe rrudhat, mungesën e qëndrueshmërisë dhe rritjen e shkëlqimit të lëkurës.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Me një koktej përbërësish dermatologjikë, përfshirë 10% vitaminës C të pastër të, acid hialuronik me origjinë natyrale dhe bio-peptide, të kapsuluar në një ampulë qelqi mbrojtëse, kjo formulë e fuqishme dhe minimale jepet në dozën e duhur me efikasitet të provuar klinikisht. Formula hipoalergjike. Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Ampula qelibar, qelqi është e mbyllur fort për të ruajtur freskinë dhe efikasitetin optimal, duke mbrojtur aktivet kryesorë nga drita UV, oksigjeni dhe ndotja. Çdo ampulë përmban saktësisht 1.8ml të formulës së përqendruar si pjesë e regjimit tuaj kundër plakjes 10-ditore.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:
 10% vitaminës C e pastër
 Bio-peptidet
 Acid hialuronik
 Uji mineralizues i Vichy.

Përfitimet kryesore:
 Freskia optimale me formatin e ampullave
 Synoni linjat e imëta, rrudhat, mungesën e qëndrueshmërisë dhe forconi shkëlqimin e lëkurës
 Hipoalergjik dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
 Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 Hipoalergjik.

PËRDORIMI
1. Bjeri butësisht me gisht pjesës së sipërme të ampulës për t’u siguruar që përmbajtja e ampulës të shkojë në fund.
2. Përdorni një pëlhurë të hollë për të thyer me kujdes pjesën e sipërme të ampulës.
3. Çdo paketë vjen me një aplikues plastik që mund të ripërdoret për t’u bashkangjitur në ampulën e hapur për mbrojtje.
4. Për të shpërndarë përbërjen, thjeshtë shkundeni poshtë dhe shtrydhni aplikusin plastik.
5. Vendosni gjysmën e ampulës në fytyrën tuaj (gjysmën në mëngjes dhe gjysmën tjetër në mbrëmje)
6. Masazhoni fytyrën dhe qafen me përmbajtjen.
7. Në fund, bashkoni kapakun e ripërdorshëm për ta mbajtur përmbajtjen e freskët.
8. Lëreni përmbajtjen të përthithet në lëkurën tuaj!
Një këshillë për kujdesin e lëkurës: ne ju rekomandojmë t’i ruani në frigorifer në mënyrë që të qëndrojnë tepër të freskët!

PAKETIMI
10X1.8ml

Informacion shtesë

Sasia

10ml, 10×1.8ml, 10x2ml, 15ml, 30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thate

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Liftactiv Peptide-C Anti-Aging Ampoule Serum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *