Liftactiv Supreme HA Epidermal Filler Serum

Spastroje

• Rimbush 100% humbjen ditore të acidit hialuronik epidermik
• Për lëkurë të shëndetshme, të hidratuar dhe të fortë

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Një serum intensiv që zvogëlon shenjat e rrudhave dhe vijave të holla në lëkurë. E formuluar me përbërës aktivë dermatologjikë si Vitamina CG dhe B5, serumi mbushë lëkurën me lagështi dhe ndihmon në zbutjen e shfaqjes së vijave të holla dhe rrudhave me një efekt mbushës. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Testuar dermatologjikisht.
Hipoalergjik.
Jo-komedogjene.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:
 Acid hialuronik i pastër 1.5%
 Vitamina CG
 Vitamina B5.

Përfitimet kryesore:
 E lë lëkurën të ndihet e lëmuar, e mbushur dhe rinore me një shkëlqim të shëndetshëm
 Pasuruar me 1.5% acid hialuronik të pastër. Ndihmon për të mbushur rrudhat dhe hidraton intensivisht lëkurën
 Ofron hidratim deri në 24 orë
 Serum shumë i përqendruar kundër rrudhave
 Klinikisht provuar se forcon funksionin e barrierës
 -47% rrudha në 6 javë
 Testuar dhe testuar dermatologjikisht në post-procedurë
 Hipoalergjik.

PËRDORIMI
Vendoseni në mëngjes dhe në mbramje, në lëkurën e fytyrës dhe qafës, pas pastrimit dhe para kujdesit hidratues të përditshëm.

PAKETIMI
30 ml

Informacion shtesë

Sasia

10ml, 10×1.8ml, 10x2ml, 15ml, 30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thate

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Liftactiv Supreme HA Epidermal Filler Serum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *