Liftactiv Serum 10 Supreme

Spastroje

Serumi ynë më i shitur kundër rrudhave dhe hidratimit të fytyrës me 10% Rhamnose, tani me acid hialuronik të Fragmentuar. Zvogëlon dukshëm vijat e holla dhe rrudhat e ballit, rrudhat nën sy dhe rrudhat e qafës. Ndjeni lëkurë më të shtrënguar dhe më të dukshme në 10 ditë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
10% Rhamnose, sheqer i bimëve natyrale, që është klinikisht i provuar për të vepruar në përtëritje të lëkurës dhe për të luftuar shenjat e plakjes.
Acid hialuronik i fragmentuar, më i vogël në madhësi dhe peshë sesa acidi hialuronik i mëparshëm, është në gjendje të transportojë 2X më shumë Rhamnose në lëkurë për veprim të menjëhershëm dhe hidratues. Poret janë dukshëm të zvogëluara dhe lëkura ndjehet me e ngrehur, pa acarim edhe tek lëkura më e ndjeshme.
Hipoalergjenik. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Testuar nën kontroll dermatologjik. Me ujë termal Vichy.
Në vetëm 10 minuta, lëkura duket e ndriçuar dhe mbushur.
Në 10 ditë, shenjat e plakjes korrigjohen.
Efikasiteti i provuar klinikisht kundër rrudhave, vijave , humbjes së qëndrueshmërisë së lëkurës, humbjes së tonizmit, ngjyrës së pabarabartë, shenjave të lodhjes dhe rigjenerimit të lëkurës.

PËRDORIMI
Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të pastruar.
Aplikoni disa pika LiftActiv Serum 10 Supreme në majë të gishtave tuaj dhe aplikoni në të gjithë fytyrën dhe qafën.
Mund të përdoret vetëm ose me LiftActiv Supreme kremin e ditës ose kremin e natës për një regjim të plotë kundër plakjes.

PAKETIMI
30 ml

Informacion shtesë

Sasia

10ml, 10×1.8ml, 10x2ml, 15ml, 30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thate

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Liftactiv Serum 10 Supreme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *